Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta hatása az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta hatása az aktus után 40 órával. Volt már valaki, aki ilyen esetben terhes maradt?

Figyelt kérdés
Védekezés nélküli (kiszakadt a gumi) együttlét után 40 órával sikerült bevennem az Escapelle nevezetű 72 órás tablettát. A tájékoztatóban leírtakkal teljes mértékben tisztában vagyok. Volt itt már olyan, aki hasonló időben vette be a tablettát és terhes lett? Eddig semmi mellékhatását nem éreztem (ma egy hete vettem be), 17-én kell, hogy megjöjjön a menstruációm, de nem érzek semmit amit előtte szoktam. Jövő héten tesztelek.

2012. nov. 13. 19:07
 1/1 áky33 válasza:

én még nem hallottam olyan esetről, de persze fennáll a lehetősége hiszen a második 24 órában az escapelle "csak" 85% os hatékonysággal működik.

menstruáltál már azóta?

2012. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!