Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez lehetséges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Még 2 hete együtt voltam egy csajjal és 3szor elmentem benne mert mondta szed fogamzásgátlót. De most 2 napja felhívott hogy terhes. Ez lehetséges lenne fogamzásgátlás mellett?
2012. nov. 18. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Időben elkezdte előtte szedni? Mert ugye azt mondják, hogy úgy jó egy hónappal előtte már el kell kezdeni szedni.

Amúgy bejöhet még gyógyszer mellett is véletlen.

Vagy az is lehet, hogy nem szedte a gyógyszert.

De az is lehet, hogy csak meg akar tartani magának és azért mondja.


Nem ismerjük a barátnőd, de előfordulhat tényleg gyógyszer mellett is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát pont az a baj hogy nem barátnőm csak ilyen egyszeri alkalom volt de ő többet szeretne. De fogamzásgátlót már szeptember óta szed és azt mondta minden nap bevette rendesen. De tesztet kérdeztem csinált -e és azt mondta nem. De akkor nem igazán értem miből tudná.
2012. nov. 18. 19:22
 3/3 anonim válasza:
Vannak jelei a terhességnek pl a reggeli rosszul létek, és az egész napos hányás. De nem ártana neki tetszett csináltatni! Vegyél neki egyet, menj el hozzá és kérd meg hogy előtted végezze csinálja meg . Ha terhes is nem biztos hogy tőled..
2012. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!