Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GG25 kérdése:

Escapelle fogamzásgátló bevétele után egy héttel még nem jelentkezett vérzés! Ez probléma lehet?

Figyelt kérdés
A barátommal történt ugye egy kis baleset, 15napon óvszerrel védekeztünk, de mikor kihúzta a péniszét és elélvezett, valamiért a gumi lecsúszott és a combomra esett, majd egy keves kifolyott belőle. Egyből letöröltem, lemostam magam. Tehát magamba elvileg nem juthatott. Majd 25orára rá bevettem egy Escapellt. Ez egy hete volt, es meg nem jelentkezett verzesem. Szerintetek baj lehet? ( egy eve vettem be ugyan ezt, akkor ra 4 napra hosszas verzesem jelentkezett) Akkor most baj lehet???

2012. nov. 18. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a tájékoztató nem Írja,hogy mikor kell jelentkeznie a vérzésnek?
2012. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak mellekhataskent irja, nem kotelezo jelleggel, 3-4 napot.
2012. nov. 18. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ment beléd, alapból felesleges volt tablettát bevenni szerintem. Egyébként nekem sem jelentkezett vérzés, csak simán megjött, rosszul sem voltam, se semmi. Szóval nem kötelező, lehet hogy már közel a mensid, és majd csak akkor jön meg..
2012. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, remelem igazad lesz!
2012. nov. 18. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Most ez komoly? Ráesett a combodra és futsz az esemény utániért? Tudod mekkora hormon van abban?? A lábadra ráfolyt,erre ilyet csinálsz. Nem tudtam,hogy bőrön keresztül is teherbe lehet esni :D

Jah és nem lesz semmi gond,habár az benne van a mellékelt tájékoztatóban,hogyha késik a menstruációd 5 napot vagy nem tudom már mennyit,akkor keress fel nőgyógyászt!

2012. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!