Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hányinger fogamzásgátlótól....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányinger fogamzásgátlótól. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem most kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, már 6hónapja kb. nagyjából 3hete vettem észre hogy hányingerem van este miután bevettem. szerencsére nem jött ki. váltottam reggeli szedésre,mert nem túl kellemes arra elaludni hogy mindjárt kidobom a taccsot, de igy meg reggel érzem magam furán.

Terhes nem vagyok, rendszeresen szedem, azalatt a 3hét alatt(mióta van ez a fura tünet) meg is jött,rendesen.. Ötletek?

Előre is köszii.

20L


2012. nov. 20. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges persze, fel is van sorolva a mellékhatások között.
2012. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
allergia? (csak egy tipp)
2012. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán sok ez a szervezetednek és másfajtára kellene váltanod.Esetleg elmehetsz egy vérvételre a háziorvoshoz.
2012. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elolvastam a betegtájékoztatót, annyi eszem volt.. de ezt a tünetet nem fél év után kéne produkálnom, hanem az első levélnél mondjuk..régebben is szedtem már ezt. :/ Most fog elfogyni hamarosan, szerintem akkor kiirattatok mást, mert ez igy nem a legjobb.

Az allergiának is, nem hamarabb kéne jelentkeznie? b:/

2012. nov. 20. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen fogamzásgátlót szedsz?

Nekem is hasonló tüneteim vannak. Én Reziát szedek, ez az ötödik hónap.

2012. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez 3év után jelentkezett, de csak amikor szünet után újra szedem pár szemnél, aztán semmi. Neked mikor van ilyen gond? Bizonyos időszak vagy végig minden szemnél?
2012. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
minden szemnél, kiváltottam egy másik fajtát, de csodák csodájára elkezdett görcsölni a gyomrom is, hányinger kiséretében, meg az oldalam- hátam is fájt, úgyhogy megint elmentem orvoshoz és kiderült hogy nem szedhetek hormonális fogamzásgátlót,mert az epém nem birja és görcsölt.. tegnap este már nem vettem be, érezhetően jobb, de még mindig nem az igazi, úgyhogy lemondtam a fogamzásgátlás ilyen formájáról. :(
2012. dec. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!