Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symiciát szedek, kimaradt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symiciát szedek, kimaradt egy teljes nap, bevettem kb egyszerre a kettőt ez így jó?

Figyelt kérdés

A 9. szem (hétfő) maradt ki és most kedden vettem be a 10.-et és rá egy órára a hétfőit is pótlólag (a betegtájékoztató szerint)

Ez így jó? kell kiegészítő védekezés? és meddig? nem lesz bajom h egyszerre 2 tabletta? mert így is eléggé megvisel ez a bogyó (fejfájások, hangulatingás, hízás)


2012. nov. 20. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm is azt szed, neki a doki azt javasolta ha kimarad akkor ne vegyen be kettőt egyszerre. Azt mondanám hogy amíg el nem kezded a következő levéllel szedni addig ha van barátod akkor csomagolás a szerszámára aztán amikor beszedted a harmadát akkor már szerintem lehet :) Ez lehet szerintem a legbiztosabb dolog :)
2012. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

- Egy filmtablettát hagyott ki az első héten

Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut (még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti), és a következő tablettákat a szokásos időben vegye be. Alkalmazzon kiegészítő fogamzásgátló módszert a következő 7 nap alatt pl. óvszert. Ha a mulasztás előtti héten szexuális együttlétre került sor, tudomásul kell vennie, hogy a terhesség kockázata fennáll. Ebben az esetben forduljon orvosához.

2012. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja ez a jó


- Egy filmtablettát hagyott ki a második héten

Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut (még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti), és a következő tablettákat a szokásos időben vegye be. A tabletta megbízhatósága fennmarad. Nem szükséges kiegészítő fogamzásgátló módszer alkalmazása.

2012. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen 21:39-es ,csak azt nem írja ez h lehet e vmi bajom a hirtelen két tabitól :S
2012. nov. 20. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne akkor nem írnák, hogy vedd be vagy leírnák, hogy lehet-e emiatt gond.
2012. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!