Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok óvszer vétele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok óvszer vétele közben a patikában vagy a boltban?

Figyelt kérdés

Szégyent éreztek, mielőbb menekülnétek a kasszától?

Pénztárban is dolgozom egy boltban, és sokszor látom a vörösödő fejeket amikor kifizetik az óvszert. Gyakran még rám sem akarnak nézni olyankor :D :D



2012. nov. 25. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolok, hogy a k**** életbe, hogy ennyire drága.
2012. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Örömtelien nézek a csúnya kasszásra, hogy nekem van mire használnom.
2012. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vegyek-e még pár sört...
2012. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább érzem itt kellemetlenül magam, minthogy a nőgyógyásznál kelljen mondanom,hogy hát volt egy kis baleset...
2012. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én semmit sem érzek. Ebben mi a szégyelni való???? Kifizetem és kész.
2012. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
arra hogy kell e még más vagy otthon fog eszembe jutni hogy nincs behűtve pezsgő.
2012. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egy picit kellemetlenül érzem magam. Általában veszek mást is és pl rádobok egy zsebkendőt a kosárban, vagy csak lefelé fordítom, hogy minél kevesebb látszódjon belőle.

Viszont ha a párommal együtt vesszük, egyáltalán nem érzem cikinek. Nem tudom miért. :D

2012. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én vagy semmit vagy pedig már az jár a fejemben, hogy de jót fogok d*gni a barátnőmmel :D Én egyáltalán nem tartom cikinek, a pénztárosok úgyse kérdezik meg, hogy mégis hogy gondolod, hogy ilyet veszel, sőt szerintem az van ilyenkor a fejükben, hogy ő legalább védekezik.
2012. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én arra, hogy de lefeküdnék az eladóval, mert ahol én veszek óvszert, ott k*rva jó csajok vannak a pult mögött :D
2012. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mikor az első 2-3 alkalommal vettem még "szégyellősen" éreztem magam, és akkor még 15 éves voltam,szóval arra gondoltam,hogy vajon mit gondolhat rólam az eladó,hogy ilyen fiatalon vásárolok óvszert.. Aztán persze elmúlt ez az érzés,én is nagyobb lettem és már tök természetes az egész,mintha egy csokit vennék.

Bár gyakrabban veszek óvszert,mint csokit,de mindegy.:P

2012. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!