Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Péntek este egy buliban voltam, ahol eléggé összemelegedtem az egyik fiú barátommal. Én még szűz voltam és úgy gondoltam, h itt az ideje. Szóval csókolóztunk, tipi-tapi meg ilyenek. A lényeg, h felhúzott egy gumit és az Ő állítása szerint betette, de aztán kivette, mert leállítottam, tehát még csak el sem ment. Nos, úgy gondolom, h ennyitől az ember nem lehet terhes, de már annyira rá vagyok parázva, h enni sem bírok. És most meg attól is félek, h nem fog megjönni, mert idegeskedem. Szóval nem lehetek terhes, ugye? Igazából én nem éreztem, h bennem lett volna, ez lehetséges?

18/L



2012. nov. 26. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
volt rajta gumi akkor nem kéne annak lenned + el sem élvezett.
2012. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha gumit húzott és betette, akkor mitől félsz? Amúgy tuti észrevetted volna, mert ha szűz vagy még, akkor fájó érzet lett volna a szűzhártya átszakítása!
2012. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így történt, kizárt hogy terhes legyél.
2012. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt lehet, hogy be sem tette normálisan, illetve nem szakított át, tehát már nem lehetsz terhes. Másrészt, ha volt rajta gumi igen kicsi az esélye. Harmadrészt nem élvezett el a srác, szóval megint csak kevés az esély. Ha ezt mind összeadod, kb nulla az esélye :)
2012. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ebben az esetben (ha minden úgy történt, ahogy leírtad) nem lehetsz terhes!
2012. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is hasonlóképp jártam a nyáron, és utána ugyanígy paráztam, pedig ott a csávónál nem volt gumi sem, de végül ott se történt semmi. Szerintem kizárt, hogy terhes legyél, nyugi. (bár átérzem, hogy idegeskedsz, én is totál ideg voltam, míg meg nem jött xD)
2012. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!