Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baratommal este egyutt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal este egyutt voltunk, megszakitassal vedekeztunk. Utana egybol aludtunk ( tehat nem keltem fel, vagy mentem el pisilni). Reggel kozepes folyasom volt, par oraig. Az lehetett sperma?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha sperma volt akkor nem volt megszakítás. Ha megszakítás valóban volt, nem volt sperma. Ez ilyen kizárásos alapon megy. Miért nem szagoltad meg? Egyből kiderült volna.
2012. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lovaglo pozban voltunk, es mikor szolt, hogy most, egybol leszalltam.

Mikor eszrevettem mar keso volt szagulgatni

2012. nov. 27. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Miét nem védekeztek normálisan, ha azután stresszelsz miatta? Komolyan, nem telik gumira vagy mi?
2012. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez akkor van ha a párod beléd élvezett.

Én gyógyszert szedek és ha éjszak szexszelünk másnap is jön belőlem egy pici.....

Megeshet hogy későn szólt vagy te nem voltál elég gyors....

Gratulálok....

2012. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet keson szolt akkor. De olyan sok nem jott ki, de akkor valoszinu az volt :(
2012. nov. 27. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan leszállsz a pasidról, nem lő hátba? Megszakítással elvileg megtalálható lenne a sperma valahol rajtad, nem?

Miért olyan gáz gumit használni?

2012. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a francéert nem lehet védekezni rendesen? A pasid elélvezett miután leszálltál róla vagy nem? Ha igen akkor nem sperma folyt belőled, ha nem akkor gratulálok lehet anyuka leszel. Hány évesek vagytok hogy ezt nem tudod? Amúgy ha benned megy el akkor az aktus után elkezd kifolyni, ami eltarthat egy darabig ha este csináljátok akkor másnap reggel még simán jöhet belőled.
2012. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért nem használtok gumiiiiiiiit?

Most komolyan.A megszakítás NEM védekezés 100 nőből 35 esik átlagban teherbe 1 év alatt ilyen védekezési formával

Ha nem tetszik a gumi ott a tabi, nuvaring amit csak fel kell rakni a nunciba hónap elején és nem kell izgulni, pesszárium ,AKÁRMI

Annyira nem vicces egy abortusz...

2012. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!