Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Kimaradt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kimaradt egy fogamzásgátló tabletta beszedése!

Figyelt kérdés

Az előírt 12 órát túl haladtam lehet , de max 10 percel..

mikor hat újra a gyógyszer?! Meddig kell védekeznem óvszerrel még újra hat? Vagy még védett vagyok szerintetek?



2012. nov. 27. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Kapd elő a gyógyi papírját, benne lesz a válasz.
2012. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elolvastam de azt irja hogy 12orán belül be kell venni.

en nem vagyok benne biztos hogy 12órán belül be vettem viszont ha túl haladtam akkor is csak pár percel

2012. nov. 27. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Használj óvszert, mert legközelebb csak a következő ciklusban leszel védett.
2012. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Es ha 12óra mulva vettem be pontosan es ez után be szedtem még 4db ot mármint minden nap eggyet nem egyszerre.

akkor nem lehet hogy vedett vagyok?

2012. nov. 27. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az is benne van, hogy mi a teendő, ha 1-et kihagysz, és meddig kell védekezned egyéb módszerrel.


De ha nagyon tutira akarsz menni, akkor a következő ciklus végéig óvszert is használsz.

2012. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A dokid pontosabban meg tudná mondani, mennyire kell atomórához igazítani azt a 12 órát :) Ha 12 órán belül beveszed, és a többit ugyanúgy szeded, mint előtte, akkor a védettség nem csökken. A legtöbb tájékoztatóban ez szerepel.
2012. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velünk hiába alkudozol, hogy 12 +/- 1 óra, ha biztosra akarsz menni: óvszer, ha kockáztatni akarsz: ne csinálj semmit.
2012. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne mondd már, hogy nincs benne a tájékoztatóban, mert 100%, hogy benne van.
2012. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez igy nagyon necces. Inkább védekezz! Ugy tudom két hétig kell ilyenkor másképpen is védekezni, de lehet h. ez agyogyszerfüggő. Ha védekezel mi meg nem jön, akkor abbol már tuti nem lehet baj. Viszont lehet a kövi honapban pecsételő vérzésed lesz, nelepődj meg rajta. Én már jártam igy. Két hétig pecsételgettem, meg tovább is volt meg utána egy nappal.
2012. nov. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!