Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 évesen fel lehet iratni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen fel lehet iratni fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és szeretnék fogamzásgátlót feliratni, muszáj a szülőnek is jelenlenni az orvosnál?
2012. nov. 29. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eléggé hazafogja baszni a hormonháztartásod ennyi idősen
2012. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
van vénynélkül kapható is, ahoz elég ha veszed a bátorságot és bemész a gyógyszertárba és kérsz....
2012. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nemed?
2012. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Feliratni fellehet.. nem muszáj szülőnek is ott lenni.
2012. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha van eszed,nem íratod fel,szexelned sem kéne még,arról nem is beszélve hogy baromira nem fog jót tenni a fejlődésben lévő szervezetednek,még gyerek vagy,felnőtt korban is kockázatos lehet nem hogy gyerekkorban.Az meg elég gáz,hogy nem beszéled meg anyáddal.
2012. nov. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elvileg fel lehet iratni de ahoz szoktak kérni vérvérelt(plána ennyi idösen)meg ugye vizsgálat is van.Szerintem mond meg otthon h iratni szeretnél mert akkor van aki elkisér a dokihoz meg ha vérvételre is kell menni (ami ugye délelött van)akkor se kell hazudnod h miért lógsz a suliból.Ha nem engedik, ami tök jogos mert tényleg hazavágja az ember szervezetét, akkor ott a gumi.Ha másnak is jó akkor neked is jó lesz.
2012. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#2: a pharmatexre gondolsz?

#3: nő

#5: hidd el, h nem rajtam múlik, hogy nem beszélem meg vele, és nem értem, hogy nem tűnt fel neki, hogy már nem vagyok szűz, mikor több, mint 2 éve van barátom, de ő ebben a hitben él, én pedig nem fogok saját magamnak rosszat okozni azzal, hogy elmondom neki, utána meg haragudjon.

#6: Tudom, hogy van gumi, de attól függetlenül félek, h terhes leszek, mert már sokszor kiszakadt, és a fogamzásgátlót amellé szeretném szedni.

2012. dec. 2. 18:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj,honnan kéne feltűnnie? Honnan kéne tudnia,hogy kislánya annyira tartja csak magát,hogy szét teszi a lábát a nagy tiniszerelmének csak mert már 14-15 éves gyerekként is a barátja volt? Elég gyerekesen gondolkodsz,és szerintem elég szomorú,hogy már nem vagy szűz,az meg elég gáz,hogy anyáddal sem beszéled meg,attól,hogy 2 éve barátod nem az az evidens hogy már le is feküdtél vele,mivel azért még elég fiatal vagy,de hát úgy cseszed el az életed ahogy akarod,gondolom majd dolgozol,hogy ki tudd fizetni a fogamzásgátlót és nem várod el,hogy anyád fizesse akit még annyira sem tartasz,hogy leülj vele beszélni
2012. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, lehet de én nem javasolnám. Nem csak a korod miatt, egyik nőnek sem, semmilyen korban. Régebben én is hajthatatlan voltam, hogy milyen jó a tabletta, egyszerű, biztonságos, nincs vele macera, a modern tabletták már alig okoznak mellékhatást. De aztán a saját bőrömön tapasztaltam a dolgokat és megváltozott a véleményem. több mint 4 évig szedtem tablettát és igenis nagyon nagy hatással volt az egészségemre, szervezetemre. Olyan problémákat is előhozott amikről korábban csak hallottam. Kezdve a fokozódó migrénes görcsökkel, megjelent nálam a hüvelygomba és a hólyaghurut ami korábban sosem volt, állandó epe problémákkal küzdöttem, hangulatingadozásaim voltak és a libidóm a nullára esett. Érezhetően nagyon megterhelte a szerzetemet és mivel a szervezetben minden mindennel összefügg ezért igenis több dologra is kihatással van. Akkor jöttem rá hogy ez mennyire igaz miután abbahagytam a szedését 4 év után. Majdnem 8 hónapig alig volt menstruációm, pecsételgettem időnként, fájtak a petefészkeim és a hasam. Fél évig borzalmasan hullott a hajam, azt hittem megkopaszodom. Nagyon lassan kezdett helyreállni a normális egyensúly a szervezetemben, hónapokba telt mire a mellékhatásoktól megszabadultam, most 9 hónap után mondhatom hogy rendben vagyok azt hiszem. Szóval nem szabad bedőlni annak hogy a tabletták egyáltalán nincsenek káros hatással a szervezetre, sőt csak pozitív hatásai vannak, ez nem igaz. Pláne Neked, mert még fejlődő szervezet is vagy.
2012. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8: Képzeld el, hogy dolgozom, szóval a burkolt sértegetésed nem ért célba. Nem tudom, hogy hány éves lehetsz, de nem hiszem, hogy neked kéne pakolni nekem az érettségről, mert a kommentedből nem épp az jön le, hogy mennyire bölcs vagy. Először is, a "szétteszi a lábát" kifejezést olyanokra szokták használni, akik szétk*ratják magukat mindenkivel, és ha akkora bűn, hogy van egy komoly kapcsolatom, és csak ezzel az egy emberrel fekszek le (hozzáteszem, nem egy hónap után), akkor én bűnös vagyok, és mit mondasz azokra, akik 13 évesen a diszkó mosdójában k*félnek, szóval nekik van erkölcsük és tartásuk, de nekem, aki egy kapcsolatban biztonságosan, nem alkoholos és partidrogos befolyásoltság alatt lefekszek a BARÁTOMMAL (nem egy idegennel), nekem aztán nincs..igazad van. És nem arról van szó, hogy mennyire tartom anyámat, de nem fogok vele leülni az asztalhoz, és elmondani neki, hogy anya nem vagyok már szűz. Bocs, lehet, hogy ezért gyerekes vagyok, de nem fogom tönkretenni a jó viszonyunkat ezzel.


#9: Köszönöm a válaszodat. Ez csak egy ötletként merült fel, és érdekelt, hogy másoknak mi a véleménye erről. Örülök, hogy nem csak ilyen karótnyelt hozzászólók vannak itt a gyiken, mint az előtted író.

2012. dec. 4. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!