Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » MIkor kell bevennem az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIkor kell bevennem az első fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
ma vettem meg először jangee márgájú fogamzásgátlót. én úgy emlékszem azt mondta az orvos hogy akkor kell az elsőt az nap amikor megjön. de nem emlékszem pontosan sajnos. nekem logikusabb lenne ha miután elmúlik az után, de nem tudom. segítenétek?

2012. dec. 1. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
TÁJÉKOZTATÓT TESSÉK KINYITNI!
2012. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp olvasd el a tájékoztatót, mert olyan kérdésekre is választ találsz benne, ami még eszedbe sem jutott.

És nem árt tisztában lenni az esetleges mellékhatásokkal, meg ugye azzal is, hogy a bogyó sem nyújt 100%-os védelmet.

2012. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor kell az elsőt az nap amikor megjön.
2012. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán el kéne olvasni a betegtájékoztató, mer nem dísznek van ott.

Itt van belőle az idevágó részlet:


"Mikor kezdheti el az első csomag szedését?

- Ha nem használt hormontartalmú fogamzásgátlót az előző hónapban

A Jangee filmtabletta szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Jangee filmtabletta szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban kiegészítő fogamzásgátló eljárást (például óvszert) is kell alkalmaznia."

2012. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!