Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csinál velem a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál velem a fogamzásgátló? Normális, hogy így változik a viselkedésem?

Figyelt kérdés

3 hete szedem a fogamzásgátlót, és kb. 2 hete folyamatosan hangulatingadozásaim vannak, egyszer legszívesebben elkezdenék sírni (pedig ritkán szoktam), máskor útálok mindenkit, de van, hogy örülök mindennek.

Már a párom is mondta, hogy megváltoztam, tiszta hisztis lettem, nem mindig szeretem a közelségét, vagy ha simogat, az is inkább irritál. A szexuális vágy is nagyon lecsökkent, jó, ha heti 1x akarok szexelni, de akkor sem az igazi, mint ami régen volt..

Így megváltoztat a fogamzásgátló? Arról nem is beszélve, hogy már 1 hete fájdogál a hasam..(mármint nem a gyomrom, hanem a méhem/petefészkem).

Szedjem tovább, mert jobb lesz, ez csak a kezdetben van így, vagy másik gyógyszerre kéne váltanom?

22N, most először szedek fogamzásgátlót, Lyndinette 75/30..



2012. dec. 6. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet mellékhatás, beszélj az orvosoddal, válts gyógyszert.
2012. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irass fel másikat
2012. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászoddal beszélsz, ugyanazt elmondod neki, amit leírtál a kérdésben és gyógyszert váltasz.
2012. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem azóta vannak ilyen tüneteim mióta abbahagytam 1 hete.
2012. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem normális, de előfordul. Mellékhatás.

Esetleg megpróbálkozhatsz másik fajtával, hátha az jobb lesz, de ha az sem válik be, inkább maradjatok az óvszernél.

2012. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy a gyógyszerre fogható-e, de nekem is volt ilyen az első hónapban. Még a paprikás krumpli receptjén is elérzékenyültem..
2012. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lyndinette 75 egyébként. Elvileg még kikell egy hónapot próbálni, hogy hátha jobb lesz, mert elvileg hozzászokik majd a szedrvezet.
2012. dec. 15. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!