Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmnek általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek általában együttlét után éget odalent. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Mindig szép, hosszú az előjáték, és figyelek rá, gyengéd vagyok! Gumival, és anélkül is érez a nemi aktus után égető érzést a barátnőm (hüvelyi tájékon!). Mi okozhatja ezt? Terhesség nem vonható le ebből?

2012. dec. 7. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább valamilyen fertőzés. Vizsgáltassa ki magát, és ha találnak nála valamit, téged is kezelni kell, mert különben oda-vissza adogatjátok.
2012. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha nem volt olyan nedves kidörzsölődhetett vagy akár hüvelygomba is okozhatja vagy más fertőzés. Ha többször előfordul, akkor szerintem irány a doki. De terhességtől tuti nincs ilyen.:D
2012. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen küldtem nőgyógyászhoz, csak így a hétvégén hogy ne idegesítsem magam! :) Köszi, srácok!
2012. dec. 7. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Haveromék egyszer részegen felhívták a tűzoltókat

"Ég a pic$ám mit csináljak?" Akik röhögve megkérték őket hogy ne szórakozzanak:D

2012. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!