Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mirabella fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anitaa94 kérdése:

Mirabella fogamzásgátlóról vélemény?

Figyelt kérdés
Tegnap az orvosom ezt a fogamzásgátló gyógyszert írta fel,és érdeklődni szeretnék,hogy kinek,hogy vált be illetve,híztatok tőle,vagy fogytatok.? Válaszotokat előre is köszönöm.:)

2012. dec. 11. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

igaz, h én még csak egy hónapja szedem (hnap kezdődik a 7 napos szünetem), de nekem bevált. Igaz, h nekem az ára kicsit borsos (ez a 3 havi adag 6200-ba került, de hallottam, h másvalaki olcsóbban, 5500~ vette).

Nekem talán a 10. szem után volt nagyon kevés vérzésem, de semmi bajom vele. Hála az égnek semmi mellékhatás nem jött ki, illetve eddig még nem híztam. :)

És am magától a gyógyszertől nem fogsz hízni, csak max. attól, h a gyógyszer növeli az étvágyad, és többet eszel. :) 17L

2012. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben értem,és te mennyi idő után voltál együtt barátoddal védekezés nélkül.? Mert én a 9nap után már együtt voltam vele,mivel a papír 7napot írt.. Remélem semmi baj nem lesz.:(
2013. jan. 16. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:

azóta volt már megvonásos vérzésed? Én (lehet, h én voltam figyelmetlen), de nem találtam a tájékoztatón, h mikortól véd. Én már 3. levélt kezdem el holnap, de még óvszerrel védekezünk, mert a srác apja nem szeretné, h teherbe essek (nem mintha én azt akarnám... namindegy.) Még nem sikerült rábeszélnem, de nem adom fel.:)

Am beléd is élvezett? Volt azóta vmi tüneted/problémád?


#első vagyok

2013. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hol lehet jó áron beszerezni? köszi
2013. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 4,5 évig szedtem sensonettet...egyszer csak közölték h nem lehet kapni és vegyek helyette mirabellát mert az ugyan az....persze előtte 3 hónapra rám tukmálták az yamnát mert, hogy nincs más a piacon ezzel a hatóanyaggal ami lenne nekik....lényeg a lényeg h a jól bevált gyógyszeremet le kellett cserélnem..egyetlen förtelmes mellékhatása, hogy állandóan éhes vagyok és röpködnek fel rám a kilók...kb 5 kilót híztam mióta ezt szedem...teljesen elkeseredtem tőle...már arra is gondoltam, hogy abba hagyom..nem tudom mi lenne a jó :/
2014. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!