Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van barna folyásom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van barna folyásom? Terhesség?

Figyelt kérdés
Gestomix tablttát szedek még van 3 szem a 4. levélből,de tegnap este észre vettem, hogy amikor felnyúltam a nunimba barnás folyás jellegű krémes állagú válladék volt az ujjamon de nem volt véres és még ez ma reggel is tart viszont a bugyimon nem érzem.Mindig bevettem a gyógyszert 1 szer vettem be előtte 3 órval algoflexet.nem hánytam nem ment a hasam csak sima székletem volt még bevétel után is.próbálkoztam a csiklóorgazmussal és a lábösszeszorítással ( ami réggebben mindig vérzéshez vezetett) de elvileg a peteérés és a maszturbáció nincs összefüggésben.de akkor mért van ez a barnás izéé?
2009. aug. 21. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
első 3-4 levél során előfordulhat ilyesmi, majd elmúlik. nekem a 4. levél után állt be rendesen.
2009. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj.
2009. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor orvoshoz se menjek?
2009. aug. 21. 09:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Pecsételő vérzés előfordulhat gyógyszerszedés mellett. A tájékoztató papíron rajta is van, nézd meg, hátha attól megnyugszol! :)
2009. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ott azt irja h első három hónapban
2009. aug. 21. 10:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elnézted egy lukkal?
2009. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem!de egyébként azt elfelejtettem írni, hogy kb 3 napja nagyon fáj a derekam felett jobb oldalon.úgy mintha fellennék fázva.ettől is lehet barnás folyás?
2009. aug. 21. 11:03
 8/8 A kérdező kommentje:
mit néztem volna el?
2009. aug. 21. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!