Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit ajánlotok a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok a fogamzásgátló tabletta helyett?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok lassan két éve szedem a gyógyszert,de néha tényleg csak néha elfelejtem pontban beszedni,ami engem zavar.Tudom nekem kéne odafigyelnem.De mégis tuti van valami megoldás rá.Most nem akarok hülyeségeket írni mikről hallottam,hanem tőletek kérnék tanácsot.Bármit amit tudtok érdekel,az anyagi része is!

Óvszert nem szertjük,gyereket nem akarunk,hurokhoz fiatal vagyok :D:) Szóval mit tegyek?


2008. máj. 28. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Pesszárium + zselé.

Csak nem felejted el előtte, ha már kinn van az asztalon :-)

Csak aztán kivenni se felejtsd el!

De ez nem a legjobb megoldás.


Van beültethető gyógyszer. Kicsit feltűnő (a karodban egy 2 cm-es fekete csík) - de 5 évig is maradhat.

Jó drága.

2008. máj. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
probald ki a Nuvaringet, ez huvelygyuru, hetente kell kivenni, kevesebb hormont is tartalmaz mint a tabletta.
2008. máj. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy a kúpok, bár drágább mint a gyógyszer.
2008. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem a gyogyszer a legjobb. valaki hízik tőle meg minden.....ha neked csak az a gond hogy nem tudod időbe bevenni az nem is olyan rossz. állítsd be a telodat hogy jelezzen időbe vagy valami. ha bevállt a gyogyszer ne hagyd abba.

a kiegészitőket meg irja más...én nem tom csak a hagyományos ismert dolgokat

2008. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pharmatex krém jó! Bár én használok hozzá gumit is...
2008. jún. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!