Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet az hogy terhes vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az hogy terhes vagyok, ha a dolog után megjött ugyan de rövidebb ideig tartott és kisbb mennyiségü de azota megjött mégegyszer és teljesen normális minden csak annyi hogy hamarab két nappal de semmi változást nem érzek, nem látok magamon?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 04:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, de ha ennyire parázol tesztelj.
2009. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha komolyabb okod van az aggodalomra, mondjuk nem védekeztél akkor lehetsz terhes. de ha védekeztél akkor biztosan nem vagy az.
2009. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem de nem tennél fel ilyen kérdést ha tudnád azt hogyha megjön akkor nem lehetsz terhes.
2009. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez butaság mert nemegy olyan esetet hallottam amikor egy nö két három honapig még menstruált a terhessége elején mindenesetre, köszönöm a válaszokat: )
2009. aug. 23. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!