Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van vény nélküli fogamzásgáló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vény nélküli fogamzásgáló tabi?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok már le a nevét/nevüket, amennyiben van ilyen. Ezek ugyanolyan biztonságosak, mint amit a doki felír? Milyen tapasztalatok vannak?
2008. máj. 28. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom biztosra, hogy van-e, de nem hiszem. De szerintem inkább menj el dokihoz, mielőtt elkezdesz szedni valami bogyót. Ki tudja mi bajod lehet tőle (trombózis vagy ilyesmi, amit nem is sejtesz). Azt az órácskát kibírod a rendelőben és legalább megfelelő gyógyszert kapsz.
2008. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már??? Ilyenek nem irnak fel csak úgy. Mindenkinek más való, legtöbb helyen külön vérvizsgálattal nézik meg kinek mit irjanak fel. Hormongyógyszer!!! Nem mindenkinek hat ugyanugy mindenkinek más a hormonja.
2008. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
NEm véletlenül adják vényre..képzeljük csak el ha minden benzinkútnál mindenki olyat venne amilyet akarna..igenis szükség van kivizsgálásra mert így lehet megtudni, hogy melyik "fajtára" van szükséged, és melyik a legmegfelelőbb számodra--Eszedbe ne jusson így megvenni, pl utcán v piacon, mert ez a legnagyobb butaság és még bajod is származhat belőle sőt az ilyenek a terhességtől sem védenek...szóval nem tudom miért nem akarsz orvoshoz menni..de a fogamzásgátló és az nőgyógyi "összetartoznak"
2008. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
szia.gyogyszert nem ,de kupot,zselét kapsz vény nélkül a patikába,és az nem is plyan káros mint a tabi!
2008. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pharmatex.. meg ilyesmi.. de az nem tabletta.. pontosabban, hüvelytabletta..
2008. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én úgy tudom van egy fogi tabi ami vény nélkül kapható, de hogy is mondjam... Én aztán nem bíznám erre magam. Arra sem, amire az van ráírva hormonnélküli.

Mindenképp kell legyen benne hormon, ha azt akarom, hogy biztonságosan szeretkezzek, nem vennék be olyat.

2008. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!