Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdek el fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdek el fogamzásgátlót szedni először. Vérvizsgálat NÉLKÜL írtak fel stodettet. Merjem bevenni vizsgálatok nélkül? Vélemények a stodettről?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A nem stodettet szedtem, de ettől független vérvizsgálat mellett is olyan gyógyszert kaptam, hogy 3 hét alatt híztam 19 kg-t. + tönkretette a pajzsmirigyem. De persze nem mindenki ilyen szerencsétlen mint én.
2012. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ú, sajnálom, ami veled történt. Rossz látni, hogy komoly kivizsgálások mellett is ennyire mellélőnek a "szakemberek"
2012. dec. 25. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem venném be a helyedben. Inkább menj el másik orvoshoz, aki kivizsgáltat. Ha azután is felírja,akkor már beszedheted.

Bár én extra óvatos vagyok, szerencsémre elküldött a dokinéni vizsgálatra, és olyan csodás összevissza hormonszintet találtak, hogy nem is szedhettem fogamzásgátlót, viszont hónapokig kaptam hormonokat, hogy helyreálljon a szervezetem.

2012. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Rossz látni, hogy komoly kivizsgálások mellett is ennyire mellélőnek a "szakemberek""


Ez nem az orvosok hibája.

Ez vmi tévképzet a nők nagy részénél, hogy az orvos majd a vizsgálatokból tudni fogja, hogy kinek milyen gyógyszer kell. Hát a nagy fenét.

Annyit tud megnézni, hogy rendesen működik-e a májad, meg hajlamos vagy-e trombózisra. Azt maximum a jóisten tudja, hogy milyen mellékhatásai lesznek.

Akármilyen vizsgálatot kér az orvos, NEM tudhatja előre, hogy lesz-e bajod tőle!!


Persze ettől még gy májfunkciót nem ártana nézni, meg mondjuk egy alapos kikérdezés sem ártana...

2012. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehetne ellenőriztetni a véreredményt pl félévente fogigátló mellett, de ha sztk-n jársz dokihoz, sajnos nem érdeke, hogy visszarendeljen.
2012. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bár már nem aktuális, de és Stodettét szedek már másfél éve és nekem is felírták egy 20 perces kérdezgetés után. így visszatekintve elég felelőtlen voltam, hogy csak így belevágtam. Mellesleg semmi mellékhatás nincsen, nemigazán híztam, inkább csak nőiesedtem tőle :)
2013. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!