Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Két és fél évig fogamzásgátlót szedtem, egy hónapja hagytam abba. Most kellett volna megjönnie először úgy, hogy már nem a gyógyszer szabályozza, de már majdnem egy hete késik. Mióta nem szedem a gyógyszert, voltam úgy együtt a párommal, hogy az első pár percben gumi nélkül csináltuk és csak utána vette fel. Az előváladék ugye...

Lehetek terhes vagy inkább a gyógyszer és a stressz zavart bele a rendszerbe?



2012. dec. 28. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Maximum szilveszterkor duplán koccintotok , hogy babátok is lesz.
2012. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
40%
1 kérdésem lenne: magyar országon perpill hány száz ezer forint 1 terhességi teszt hogy nincs olyan nő a világon aki hajlandó lenne megvenni helyette bekapcsolja a gépet és hülyeségeket kérdez a neten?!
2012. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
Magyarország* még koránt van.
2012. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az intelligens válaszokat. Kedves utolsó, ilyen a női agy. De ne aggódj, meg fogom venni azt a terhességi tesztet, de csak mert ilyen szépen kérted. :)
2012. dec. 28. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne sértegess! Ilyen a TE agyad!


1- lehet terhes vagy

2- lehet, hogy a gyógyszerszedés úgy felborította a szervezetedet, hogy össze-vissza fog megjönni hónapokig - nem TE lennél az első, akivel ezt történik

post pill amenorrhoea-nak (gyógyszerszedés után fellépő vérzészavarnak) hívják

2012. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. dec. 28. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Atyavilág hogy milyen emberek vannak..
2012. dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előváladék nem hiszem h.teherbe ejtene hacsak nem vagy az a tipus akire ha ránéznek már attol terhes lesz. De viccet félretéve sztem kevés az esély rá. Inkább a hormonok nem álltak még helyre. Meg annak azért jelei vannak. Nálam pl. fura fémes iz a számban. Megjövös hasi fájdalom. Meg fura rezgés a hasamban. Terhességi tesztet akkor vegyél ha egy hét mulva se jön meg.
2012. dec. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!