Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora esély van annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esély van annak, hogy teherbe esett a partnerem?

Figyelt kérdés
Úgy esett a dolog, hogy egész nap együtt voltunk, többször is kielégítettük egymást, de mindig csak orálisan... Viszont volt egy alkalom, amikor behatoltam, de alig 2 másodpercre, legrosszabb esetben is csak előváladék volt... Plussz a barátnőmnek pont előtte való nap múlt el a menzesze. ( Én biztos voltam benne, hogy szinte lehetetlen( 1. a páromnak ált. 31-2 napos a ciklusa, ami azt jelenti, hogy 0 18. nap környékén van ovulációja, persze előfordulhat spontán is 2. nem volt ejakulációm és 3. Az előváladékban nem lehetett sok spermium, elvégre idő kell mire újra termelődnek, de a párom elbizonytalanított...) Szóval vélemények? Fontos lenne...

2013. jan. 3. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen rá túl sok esély
2013. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem lesz gáz.. nyugi:D
2013. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy van rá egyáltalán esély így, de az tény, hogy az előváladék sokkal ,,veszélyesebb", ha előtte játszadoztok és elmész, mivel maradhat a vezetékben sperma. Legközelebb óvatosabban:) és nyugi, nem lesz gond, ő se idegeskedjen, mert nekem egyszer a stressz miatt késett 6-7 napot...


19L

2013. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors reagálást:)
2013. jan. 3. 16:00
 5/8 fünof ***** válasza:
ha előtte való nap múlt el bele is élvezhettél volna. de minek dugtad bele csak 2 mp-re??
2013. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, még nem voltunk együtt így előzöleg, mivel a jövőhéten megy el bogyót feliratni, de azért vannak alkalmak, amikor az ember nagyon kívánja a másikat... csak utána gyorsan ki tisztítottam a fejem:)
2013. jan. 3. 16:47
 7/8 anonim válasza:

Szerintem sem terhes. (Simán lehet az előváladékban ondó, és mint tudjuk, már egy is elég :))

Azért a bogyószedés első egy hónapjában szintén védekezni kell, benne lesz a tájékoztatóban. Csak óvatosan fiatalok :)

2013. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát valahogy nem akar már lecsengeni ez a dolog... Csináltunk tesztet, valamikor a 14-15 nap környékén, negatív lett, viszont most már 8 napja késik... Most lehet, hogy fail volt a teszt, vagy az, hogy nagyon izgatott volt, esetleg, valami felfázás... De most már jó lenne, ha kiderülne. Amúgy, amikor elmész felíratni gyógyszert, akkor ugye vesznek mintát, többek között vizeletmintát is, terhességi hormont is megnézik vagy azt nem?
2013. febr. 3. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!