Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumidefekt történt, vettünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumidefekt történt, vettünk 72 órás tabit is. Mennyire hatékonyak? Lent

Figyelt kérdés

Jó estét kivánok!

Sajnos baleset ért minket 2013.01.01-én, elszakadt a gumi.

Ez reggel történt, este el is mentünk a patikába, és "Postinor 2" tablettát kaptunk, amit be is vett azonnal, a másodikat meg 12 órára rá.

Még mindig nem történt semmi, nem voltak mellékhatásai sem. Én még mindig nem tudtam megnyugodni. Mennyire biztos ez a gyógyszer? Mikor jelentkeznek tünetek, amik utalnak valamire? Előre is köszönöm a választ!

Üdv:

egy aggódó fiatal.


2013. jan. 3. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
amúgy se tuti h terhes lettél volna, de igy meg főleg nem.. ez egy lórúgásnyi hormon..
2013. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De még semmi tünet nem jelentkezett.. ugyan úgy ment minden tovább. Nem kellene valaminek történnie?
2013. jan. 3. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
nem.. nekem se történt semmi..
2013. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Helló! velem is előfordult már gumidefekt. De nem ezt a gyógyszert adták rá, de nekünk se történt semmi a bevétele után, de hatott:D úgyhogy megnyugodhatsz, az első 12órába veszik be az szinte 100%ba hat azt mondják ;)
2013. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vettem már be postinor-t is, meg escapelle-t is, egyiknél se lettem terhes, és nem is volt semmi bajom tőle.. elég megnyugtató volt?:)
2013. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nallunk is volt hasonlo eset,mi escapelle-t hasznaltunk es annak sem volt semmi "mellekhatasa" azonkivul hogy kb egy hettel elobb menstrualt a baratnom,ugyhogy lazits.
2013. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát 11 órára rá kb bevette :)


Próbálok, de ilyenkor az idő sem úgy telik, számolom az órákat, hogy mikor lesz már 5 nap, meg mittudom én..


Körmeim már nincsenek, megettem az egészet :))

2013. jan. 3. 20:18
 8/9 anonim válasza:
Én is jártam már hasonlóan, nekem csak egy tabit kellett bevennem, és közvetlenül utána nálam sem volt semmi mellékhatás. A menzeszem viszont egy héttel előbb megjött, a következő hónapban meg egy héttel később. Szóval a ciklust még megzavarhatja, de ha most nincs mellékhatás, az nem jelent semmit, nyugi :)
2013. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem véreztem egyszer se 5 nappal utána!! ez nem törvényszerű.....
2013. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!