Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátoméknál aludtam szilveszterkor, mindketten 16 évesek és szüzek vagyunk. Persze mellette aludtam. Ő megujjazott, most először. Aztán egy nagyon picit, kb. 1-2 centire betolta a péniszét, de rohadtul fájt, így abbahagyta, meg óvszer sem volt,ezért nem is mentünk tovább. Egy órával később rosszul lettem, hányingerem volt meg szédültem, pedig egy boroskólán és két korty pezsgőn kívül semmit nem ittam, nem bírom. Másnap(kedden) hazamentem, semmi bajom nem volt, Szerda reggel iszonyatos hasgörccsel keltem, ami az egész napomat végigkísérte, és véreztem, de mint kiderült, csak megjött. Ma reggel ahogy felébredtem, pisilnem kellett, elmentem WC-re, de miután felálltam, kissé megijedtem. Nem vizelet, hanem rengeteg vér jött ki belőlem. Mitől van ez? Három éve mensizek, de sosem szenvedtem, sosem görcsöltem, sosem véreztem ennyire. Lehetek így terhes? Ugye nem vagyok az? :( Meg egyáltalán miért ömlik belőlem a vér? :(
2013. jan. 4. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz, AZ VAGY!
2013. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Szerelem/szex témakörből nem lehetne kitiltani a 18 éven aluliakat ? :(

Nem hiszem el hogy egy 16 éves ilyen buta !!!

2013. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem élvezett el, nem jött előváladék sem, akkor nem lehetsz terhes.

A szüzesség elvesztése járhat sok vérrel. Nekem is görcsökt utána a hasam.

A terhességi tünetek, amiket leírtál - hányás, hányinger- csak a 10.hét környékén kezdődnek. és a várandosság nem jár vérzéssel

2013. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon félek hogy terhes vagyok, én nem így akartam :( tudom, hülye voltam... nem élvezett belém és előváladékot nem észleltem... Én nem is láttam /éreztem hogy mennyire sikerült betolnia, mert takaró, sötét, szóval ő mondta... kérlek mondjátok hogy nem vagyok terhes :( nekem végem :(m
2013. jan. 4. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Pff...
2013. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
NEM VAGY TERHES!!
2013. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudjátok milyenek a mai lányok? Olyanok mint az alma még éretlenek,de már kukac jár bennük!
2013. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nyugodj meg! 100% hogy nem vagy terhes!
2013. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
minek pff-oztok itt?ez az oldal azert van higy segitsuk egymast!!!!!! nem vagy terhes ne aggodj! :) legkozelebb csak gumival! a verzes a szuzesseg miatt van!
2013. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de Te h*lye vagy? ha még szűz vagy, meg beléd sem rakta (2 cm az kb olyan, mintha megmutatnék neked egy képet 20 méterről), hogy az isten nyilába lehetnél terhes? *facepalm*
2013. jan. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!