Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véd a fogamzásgátló, ha a 2....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véd a fogamzásgátló, ha a 2. hónapban belém élvezett a párom? (többi lent)

Figyelt kérdés
2. levélnél tartok, mióta belém ment el, azóta rosszul érzem magam, lehet hogy nem azzal van összefüggésbe, mert az első hónap alatt végig barnáztam, és eddig is fájt a gyógyszertől a fejem.. lehetek terhes??:/

2013. jan. 5. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ha jól szedted, akkor nem lehetsz
2013. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor se ha már az eleje óta minden bajom van a gyógyszertől??
2013. jan. 5. 21:14
 3/5 bensdorp ***** válasza:
Hacsak nem voltak hányásos vagy hasmenéses eseményeid, illetve nem használtál a betegtájékoztatóban ellenjavallt anyagokat, akkor a hatóanyag a szervezetedben volt megfelelő koncentrációban ahhoz, hogy megbízható hatást érjen el (ami a fogamzásgátló tablettáknál 99,7%-os hatékonyságot jelent).
2013. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van egy javaslatom. válts inkább hüvelygyűrűre. nekem semmi mellékhatás nem jelentkezet, kényelmesebb mint a tabletta, em kell mindennap bevenni csak felrakod, 3 hétig fent van, leveszed,1 hét szünet ezalatt vérzés, ugyanúgy működik mint a tabletta csak kevesebb hormont tartalmaz mint a legkevesebb hormontartalmú tabletta és rögtön a méh falában szívódik fel nincs kockázat ha hánysz vagy hasmenésed van. én csak ajánlani tudom. és árban is majdnem ugyanannyi. ja és napi 3 órára ki is veheted ha esetleg aktus közben zavarna de tapasztalataim szerint csak lovagló pózban zavarhat :)
2013. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hüvelygyűrű azonban nem annyira biztonságos szerintem, de persze ez is egyénfüggő :) szerintem az nem normális, hogy minden bajod van a gyógyszertől, lehet másikat kéne felíratnod.
2013. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!