Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az előváladékban lehet ondósej...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előváladékban lehet ondósejt akkor ha utolsó "pisilés" után nemvolt ejakuláció?

Figyelt kérdés

Szóval már sokmindent olvastam, és én most arra lennék kiváncsi hogy tegyük fel együttvagyok a barátnőmmel óvszerrel védekezünk majd az aktus után lezuhanyzok (majd pisilek)és a következő együttlét (ami kb 20 percre rá történik) elött, közben az előváladékomban lehetnek e ondósejtek? Már sokmindent olvastam, és nemtudom eldönteni hogy pl ebben az esetben lehet-e? Olvastam azt is hogy az előváladékban van ondósejt, és azt is hogy csak az előző ejakulációból a húgycsőben maradt ondósejt kerülhet az előváladékba.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Remélem érthetően fejeztem ki magam, és elnézést kérek, tudom, hogy volt már ez a téma és lehet kissé unalmas de szeretnék választkapni a kérdésemre.


2009. aug. 27. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Mindegy mikor vagy együtt a bárátnőddel. Az előválladékban lehet sperma.
2009. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Csatlakozom az 1. válaszolóhoz! :)

Erre nagyon oda kell figyelni ha nem akartok babát, mert ha akarja az ember akkor évekig nem jön össze ha meg nem akarja akkor becsúszik. :S :)

2009. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Egyenlőre nemtervezzük még elég fiatalok vagyunk:D
2009. aug. 27. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!