Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki szed fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szed fogamzásgátlót, de mellette mégis teherbe esik, hogy veszi észre?

Figyelt kérdés
Mert ugye a tabi miatt automatikusan megjön, szóval gondolom a menzesz kimaradása nem mindig történik meg. Akkor honnan lehet észrevenni? Vagy ha valaki terhes, akkor tabi mellett sem jön meg?

2013. jan. 8. 13:43
 1/6 bensdorp ***** válasza:
71%
Ugyanúgy jelentkeznek majd a terhességi gyanújelek, mint ha nem szedné. Fogamzásgátló mellett és nélkül is előfordulhat vérzés a terhesség elején.
2013. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de pl 2-3. hónapban is vérezhet?
2013. jan. 8. 13:55
 3/6 bensdorp ***** válasza:
52%
Nagyon ritkán az is előfordul, igen.
2013. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jan. 8. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Pl. úgy hogy minden hónapban csinál az ember lánya egy terhességi tesztet..legalábbis nekem ezt javasolta a nőgyógyász hogy ne érjen késői meglepetés

dmben 600 ftért már lehet kapni 2 darabosat..nekem havi 300ftot megér a nyugalom :D

2013. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Abból lehet észrevenni, hogy nem vérzel. Ha mégis akkor is vannak egyéb tünetek. Fémes íz a szájban, hányinger, szédülés, esetleg fáradtság. Bár van olyan hogy észre sem veszi az ember lánya, hogy terhes. Mondjuk ezt nehezen tudom elképzelni, de olvastam már ilyenről is.

Hormonális változást jelent, tehát tünetekkel jár. De igazán a terhességi teszt az ami tényleg biztosat mutat. Ahogy az előttem is írták.

2013. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!