Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » LANYOK! Az igaz hogy a fogamza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LANYOK! Az igaz hogy a fogamzasgatlotol lehet hizni? Van olyan fogamzasgatlo amitol nem lehet hizni?

Figyelt kérdés

Kivancsisagbol kerdezem. Volt olyan akinek olyan fogamzasgatloja volt amitol NEM hizott? Amugy az ember mennyire hizik a fogamzasgatlotol?(ha egyaltalan hizik tole)Nektek mi jott be? Ha valaki elkezd hasznalni tablettat akkor mikortol van a legnagyobb vedekezes?

Pls normalis valaszokat! Thx



2013. jan. 15. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan. Pl. Jangee.
2013. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3éve szedem és nem híztam tőle ez hülyeség
2013. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm mindegyik fajtától hízik, de annyira nem bánom. Alapból 50 kiló, így felmegy 52-53 kilóra, úgyhogy kicsit nagyobb cici-fenék :] Pont jó.
2013. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én mindegyiktől híztam, akármelyiket próbáltam. Ahogy egyet abbahagytam, szinte hetek alatt eltűntek rólam a plusz kilók fogyókúra nélkül, ahogy újat kezdtem, hetek alatt visszajöttek. Lehet, hogy hormonálisabban érzékenyebb vagyok a fogamzásgátlókra.

Egyébként nem mindenki egyformán reagál minden gyógyszerre. Fórumokon olvastam, hogy attól pl. amit én szedtem, volt aki fogyott, volt, aki hízott és volt olyan is, aki semmi ilyen hatást nem vett észre.

Nekem még az alkatom is megváltozott, amíg nem szedtem, ha híztam is pár dekát, a hasamra ment, a csípőm és a combom csontos volt, a fogamzásgátló szedésekor meg a csípőmre és a combomra rakódott minden.


De az, hogy én híztam, nem jelenti azt, hogy te is fogsz. Ha még csak most készülsz kiíratni, az orvos gondolom kivizsgál és ad valami neked megfelelőt. Ha úgy veszed észre, hogy nagyon hízol tőle, megpróbálhatsz kiíratni másikat.

2013. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
symicia fogyasztó vagyok, nem híztam:)
2013. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem híztam semmit, pedig két éve szedem
2013. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, sokat segitett :)
2013. jan. 15. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Mercilont szedtem, fogytam tőle 4 kilót. Amikor abbahagytam, visszajött.
2013. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SennaHikari ***** válasza:
A legtöbbtől elhízol, de mostanában lehet kapni hormonmenteseket (nevet nem tudok). Annál nem annyi az esély. Egyébként sem hízol, hanem inkább a melled és a feneked nő, a csípőd pedig szélesedik tőle a hormonoktól.
2013. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 baahh válasza:

én sem híztam a gyógyszeremtől :)

ez a dolog teljesen a szervezetedtől függ illetve hogy mennyire vagy hajlamos a hízásra.

az én barátnőm mondjuk pont a Jangee-től hízott el teljesen bár őt nem zavarja szóval nincs hiba. :)

2013. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!