Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hüvelygyűrűvel kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelygyűrűvel kapcsolatban ennyire eltérőek a tapasztalatok? Neked bevált?

Figyelt kérdés
Rászántam magam a hormonos fogamzásgátlásra (35 év alatt soha nem szedtem semmit)nem szeretnénk több gyermeket (van kettő), és megvettem a 3 havi gyűrűt. Olvasgattam itt a tapasztalatokat és most elbizonytalanított. Annyira ellentmondásosak, tudom, hogy mindenki más és máshogy hat rájuk, de ennyire? Van aki frigid lett, van akinek nőtt a libidója, van akinek nagy mennyiségű folyása lett és gombákkal küzd folyamatosan, van aki tök száraz lett tőle. Van akinek állandóan kiesett, elhagyta és azt hiszem kevesebb számban voltak a teljesen elégedettek. Most akkor lehet, hogy nem jól döntöttem, hogy ezt választottam???? Légyszi írjon akinek van tapasztalata a témában! Köszönöm!!!

2013. jan. 16. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az összes hormonális fogamzásgátló ilyen. Ugyanis nem csak az adott tablettán/gyűrűn múlik főképp a dolog, hanem a te szervezeteden.

Van, aki 10 évig szed folyamatosan vmi magasabb hormontartalmú tabit, mégsem lesz tőle semmi baja, és az abbahagyás után az első hónapban teherbe esik, vki meg 2 hónap alatt a legalacsonyabb hormontartalmútól is magára szed 15 kg-ot, és abbahagyás után 2 évig nem jön meg neki.

Az emberek eltérőek.

2013. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden ember más, mindenkire máshogyan hatnak a hormonok. Én tabit szedek, nekem hála istennek nincs mellékhatása (lekopogom), csupán az, hogy néha kicsit hisztis vagyok, de perc alatt letudok nyugodni. A hüvelygyűrűvel nincsen tapasztalatom, barátnőm használta, egyszer nem tudta feltenni normálisan, és teherbe esett tőle. Én sose használnék olyat, amit fel kell nyomni. Viszont te írtad, hogy már idősebb vagy, és nem szeretnél több gyereket, akkor miért nem teszel föl spirált? Anyukámnak is az van, és semmi mellékhatása nincsen tőle, alig menstruál már (42 éves) De igazából szerintem próbáld ki, hátha neked ez lesz a kényelmesebb, ha nem tetszik, akkor mondom szerintem spirál, az pedig ne befolyásoljon, hogy másokra milyen hatással van. Örülök ha segíthettem!
2013. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt azért ne feledd, hogy ide olyanok írnak akiknek van valami problémájuk. Nem jönnek fel lelkendezni h de jó a nuvaring :)
2013. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!