Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » El kezdtem szedni a Dienille...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kezdtem szedni a Dienille fogamzásgátlót, de sajnos figyelmetlen voltam és miután beszedtem az első levelet nem hagytam ki hét nap szünetet hanem rögtön megbontottam a másik levelet, így most tartok 22-nél. Mi a teendő most?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezni egy nődokit. Bár asszem van egy olyan rész is a betegtájékoztatóban, hogy ha "csúsztatni" akarod a menstruációd akkor is lehet ezt a módszert alkalmazni, hogy a két csomag közt nem tartasz szünetet. De ez nekem csak halványan rémlik, ink. kérdezd meg a dokit.
2013. jan. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kakild ki
2013. jan. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is ezt szedem. én most tartok szünetet. van ilyen csúsztatásos dolog valóban, de nem 22 napra vonatkozik. ez már egy kicsit sok, és nem egészséges. gondolom azóta már kikérted a nőgyógyászod tanácsát, szünetet tartottál,és ment minden ugyanúgy. :)
2013. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, nőgyógyászom azt mondta semmi gond, így csúszni vok mensesem, a lényeg hogy a hét napos szünetet tartsam meg és utána helyreáll minden :) köszönöm :)
2013. febr. 4. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!