Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Két hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Két hete lefeküdtünk a barátommal, és először gumi nélkül kezdtük el, de kb egy percig sem tartott, abbahagytuk. Pár napja meg kellett volna jönnie, de nincs semmi.

Figyelt kérdés
(kb pont a két menzeszem között volt, a ciklus naptáram szerint néhány nappal utána lehetett az ovulációs napom)

2013. jan. 19. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez a ciki nem a fa láb...


Akár lehetsz is, de egy teszt többet tud nálunk...

2013. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

-.- Nem tudom, miért nem lehet gondolkodni.... Aztán itt kérdezősködsz....

Magadtól is tudnod kell - ha már szexelsz - ha nem védekeztek, lehetsz terhes. Ennyi.

2013. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a legutolso valaszolonak teljesen igaza van.ha a csupasz merev farka akar egy pillanatig is benned volt mar lehetsz terhes..minek jatszotok az ordoggel? vegyel tesztet,es remenykedj hogy nem vagy az.
2013. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet, senki sem látnok.
2013. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de igen, már az előváladéktól is lehetsz terhes!!!!


Sajnos nagyon régen én is ebbe a hibába estem, és nekem sem jött meg, tök ideg voltam, vettem tesztet is, negatív lett, következő napra már meg is jött.


Én is azt tanácsolom, hogy 1. Ne idegeskedj, lehet hogy azért nem jön meg. 2. Vegyél egy tesztet, attól megnyugszol. 3. Beszéld ezt meg a barátoddal, és többet ne szexeljetek védekezés nélkül!!!!


Ha nem bírjátok ki, és nem tetszik az óvszer, akkor meg irass fel magadnak fogamzásgátlót. 4-6 ezer Ft körül van, ha a barátod is belefizet, ez SOKKAL DE SOKKAL jobban megéri, mint egy abortusz, vagy egy nem kívánt terhesség.


Na de még nyugalom, minél hamarabb teszt, ne idegeskedj!!!! Majd írj, hogy mi lett veled! :)

2013. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz, nekem így jött össze a második baba.Igaz én szívem szerint már szerettem volna, ezért is vettem lazára a védekezést. A párom azóta mindig azt mondja, hogy elég rám néznie és terhes leszek...
2013. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hmm...csupasz merev farka...amúgy igen valakinek elég ennyi valaki meg évek óta üti a rezet és semmi eredménye. Hát itt minden lehetséges. Az szexszeljen élesbe, aki nem bánja utána a következményeket.
2013. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. remélem csak az idegeskedés miatt van, mert ma nyelvvizsgáztam... ha holnapig sem történik semmi, holnap elmegyünk tesztet venni, de szerinte nem lehet baj, mert szerinte nagyon hirtelen történt és tényleg kb fél perc volt a felelőtlen része. de az biztos, hogy ebből tanultunk... megírom ha van valami hír, köszi mindenkinek
2013. jan. 20. 16:00
 9/12 A kérdező kommentje:
negatív lett a teszt! :)
2013. jan. 21. 21:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Juhéj! De ezután mindig védekezzetek! köszcsi <3
2013. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!