Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megtermékenyülhet e a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PaRtY BoY kérdése:

Megtermékenyülhet e a barátnőm?

Figyelt kérdés
A párommal szeretkeztünk ma, kb 10 percet Óvszer nélkül és gyógyszert sem szed... Nem élveztem el benne! Utánna óvszert húztunk úgy folytattuk. A menstruációja múlt hét kedden azaz 2013.01.08-án jött meg ha jól számoltam még nem esik bele a termékeny időszakban! Kérem válaszotokat! Előre is köszönöm!

2013. jan. 19. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

party boy-nak barátnője? ez elég vicces.

a teherbeesésre az esély MINDIG meg van, valamikor kisebb, vmikor nagyobb. most persze kisebb, de sose zárható ki teljesen.

dr Bubó voltam, sziasztok.

UI: Kérem a következőt!

2013. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Elmondok egy mesét a gonosz előváladékról...vagy inkább mégsem,mert nem értenéd.
2013. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul számoltad, mert bizony beleesik a termékeny időszakba.

Nem lenne egyszerűbb az elejétől kotont használni, mint utána két hétig szenvedni, hogy vajon megjön-e?

2013. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lesz a kicsi neve?
2013. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
van rá esély, de csekély. ha védekeztek is van esély, hogy teherbe esik a barátnőd. a 100%os csak az aspitin a láb közé:)
2013. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne izguljatok, azzal nem mentek semmire :) Én már csak tudom, nagyon parázós vagyok. Nem, még pont nem esik bele a termékeny időszakba, de sajnos van az a fránya plusz minusz 3 nap. Ettől eltekintve, én is csináltam már úgy, és még nincs babám :) Ne izguljatok, máskor az elejétől kezdve védekezzetek, és tíz nap múlva teszteljetek azért egyet :)
2013. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!