Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek hogy ne féljek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne féljek a nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés
sok minden érdekelne ebben a témában, főleg a tapasztalatok női és férfi nőgyógyászokról, az hogy magán dokinál voltatok e, és ennek mi az ára. Mennyibe kerül a fogamzásgátló tabletta, miket néznek. Nem lehet e vizsgálat nélkül felíratni a tablettát, és hogy milyen sűrűn kell járni? Főleg attól félek hogy férfi nőgyógyászhoz mennyek, tudom neki ez a munkája de ha belegondolok hogy egy idegen férfi az nagyon zavar...
2013. jan. 20. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nő nőgyógyászok is... ;)
2013. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj nőhöz. Nekem az első egy igazi bunkó volt. A stílusa elég lekezelő volt. Aztán elmentem magándokihoz, az kedves, segítőkész volt, nyilván azért mert fizettem neki. De amúgy ha nem zavar annyira, hogy egy férfi vizsgál meg (amúgy nem fáj), akkor nyugodtan menj oda, mert gyakran még kedvesebbek is mint a nők. :)
2013. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a magándoki mennyibe került?
2013. jan. 20. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy férfi nőgyógyásznak sokkal nagyobb a türelme és nagyobb gusztája van hozzá mint egy női nőgyógyásznak maszekhoz is elmehetsz.. ugyanaz az eredmény ugyanaz a vizsgálat..
2013. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer vegyél mély levegőt és menj el, másodszorra már nem lesz para.

Én egy fél tucat dokinál jártam már, van aki normális, van aki nem. Nemtől független ez.

Maga a vizsgálat egyébként szerintem ugyanannyira vacak, akár férfi csinálja, akár nő, olyan részét kell megmutatni a testednek, ami alapvetően nem tartozik másra. De az egészséged miatt muszáj.

Magándokinál egy normál vizsgálat 10-20 ezer Ft, ha minden ok. Ez évente még nem is olyan vészes, nekem akkor kerekedett el a szemem, amikor lett egy pcos gyanúm, és egy barátnőm ajánlotta a dokiját, aki nagyon lelkiismeretes - de csak az első kör vizsgálatért valami 50 ezret hagytam volna ott... na akkor inkább úgy döntöttem, hogy utánajárok a dolgoknak és sztk-ban csináltatom a vizsgálatokat ingyen.

Tablettát van oylan doki, aki vizsgálat nélkül felír, de normális doki kivizsgál, mert elég kellemetlen mellékhatásai lehetnek a felelőtlenül felírt tablettának, pl. trombózis.


Mindent összevetve csak azt tudom tanácsolni, hogy egyszer szánd rá magad, kérj meg valakit, hogy kísérjen el, és ess túl rajta. Utána már tudni fogod, hogy nem is olyan nagy ördöngösség :)

2013. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!