Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel Pharmatex hüvelytablettát használunk de hiába várunk 10-15 percet, hogy elolvadjon szex közben észreveszem, hogy ilyen kis fehér darabok vannak a péniszemen, valószínűleg nem olvad el rendesen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 00:24
 1/9 anonim válasza:
100%
Semmi,mi is tapasztaltuk.Kb.6 éve használjuk már,nincs jelentősége.
2013. jan. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ivilicious ***** válasza:
anyukám Pharmatex mellett lett terhes :S
2013. jan. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Várjatok többet fél órát.
2013. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Először is, a Pharmatex cuccok már jobban védenek, mint régebben, de azért ajánlott Pharma+ megszakítással védekezni.


Másodszor, ha a nagy része elolvadt, szerintem nem baj.

Nekünk inkább az szokott a baj lenni, hogy amikor ki akarjuk bontani, már akkor elkezd olvadni és nehéz kiszedni a csomagolásból. ( alapból hűtőben tároljuk )

2013. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekünk ilyen kis műanyag hengerbe van a tabletta nincsen becsomagolva.
2013. jan. 22. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Használjatok lágy hüvelykapszulát.
2013. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a kettővel ezelőtti vagyok.


A hengeres az az extra hüvelyváladékú nőknek való, az nekem sem olvadt el, amikor kísérleztem a termékeikkel.

Az előző jól mondja, a lánykapszulát ( ami mint egy kúp, úgy néz ki) próbáljátok ki vagy cseppentsetek pár csepp langyos vizet a tablettára, mielőtt felhelyezitek:)

2013. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
láGYkapszulát:)
2013. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm is Pharmatex mellett lett terhes. Most van neki egy fél éves tündéri kisfia:)))
2013. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!