Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Karissát szedtem régebb, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karissát szedtem régebb, de az ára miatt váltottam tri regolra?! De ezzel nem vagyok megelégedve, fejfájás, ingerültség, hányinger? Jelentkezik az utolsó 10 szemnél végig. Vissza akarok térni a régi fajtához, de a gyógyszerésznö

Figyelt kérdés
a karissával ugyanolyan összetételüt ajánlott logest vagy harmonet ezek olcsóbbak,ha az az összetétel mindegyik akkor mi a különbség?a doboz?28n

#Harmonet #kariss
2013. jan. 21. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak hasonló az összetétele, nem 100%osan egyeznek. szerintem mképp válts, ha ezzel nem vagy elégedett ettől független.
2013. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
0,075mg gestoden,0,02mg etinilestradiol,mindegyiken ezt irja
2013. jan. 21. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:

A gyártó a különbség.

A piacon kb. 10 féle gyógyszer van, de mind a 10 félét gyártja vagy 5 gyártó...

Semmi különbség nincsen.

2013. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jó, sajnos ennyire nem értek ehhez, de lehet jobb lenne a nőgyógyászoddal megbeszélned, mint a gyógyszerésznővel. engem pl vérvételre küldött mikor felírta az elsőt és a váltás előtt is elküldött. :)
2013. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne tőlünk kérdezd! Mit értünk mi ehhez? Menj nőgyógyászhoz!
2013. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jahj Istenem már. A gyógyszerész nem idióta. A betegtájékoztató sem ír hülyeséget.

Ugyanaz a két gyógyszer, csak más gyártja, ennyi.

2013. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a hatóanyag ugyanaz. De a mellette levő segédanyagok lehetnek másak, esetleg kis változtatás a formulálásban a gyártó részéröl és már nem ugyanaz a 2 gyógyszer. Ki kell próbálni másikat hátha az beválik.
2013. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!