Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma van a 7 napja h esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma van a 7 napja h esemény utáni tabit vettm be 17 orára rá . Eddig semmi mellékhatás nem volt csak tegnap szédültem viszont ma reggelre barnás folyásom van. Akkor most mivan? Terhes vagyok? Vagy ez annak a jelen h nem? 1 kéne megjönnie.

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 21:07
 1/5 Kittike.e ***** válasza:
Azt hiszem 24 órád van, h bevedd.. Nekem is volt ilyen, egyből rohantunk az ügyletre (éjszaka) és kiröhögtek hogy jöjjünk be délelőtt! :D Nem lehetsz terhes ha bevetted.
2013. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyorstszt majd feltétlenül a biztonság kedvéért!!!! de az se 100%, 3 hét után ultrahang, aztán majd meglátod. az esemény utánik csak 80-85%os hatásfokúak!
2013. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jahh és az ilyen tabletták 72 órásak....
2013. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 17 órára rá vetted be akkor elvileg hatnia kéne de semmi nem biztos! Esemény utánitól amikor megjött nekem első nap barnás folyásom volt, második napon volt rendes vér, és eddig 6 napos volt de a tabitól csak 4 napig tartott, utána mentem nőgyógyászhoz fel iratni fogamzásgátlót + meg nézni, hogy nem vagyok e terhes. Ha erős barnás folyásod van, valószínűleg megfog jönni, ha gyenge akkor lehet mellékhatás,hormonzavar vagy beágyazódás de az csak a 10.-naptól kezdődik.
2013. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem hinném h terhes vagy. én is vettem be, 36 órára rá, és használt, rá pár napra barnás folyásom volt, és utána meg is jött, pedig 2 hét múlva kellett volna. Azóta hol előbb jön meg, hol késik, pár hónapja, jól felborítja a hormonháztartást sajnos
2013. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!