Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyászhoz készülök menni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászhoz készülök menni, de nem tudom mi fog ott történni. Elmondanátok, hogy mit fognak csinálni? Hogy zajlik majd?

Figyelt kérdés
fogamzásgátlót fogok felíratni,de nem igazán szeretném,hogy ott is kutakodjanak
2013. jan. 21. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig fognak. :/ de nem fáj.
2013. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem fájt anno! De lehet mert szűz voltam / valami bajom volt / rástresszeltem és összehúztam a hüvelyem...

Csak úgy mondom ^^


Amúgy igen, megvizsgál ott általános vizsgálatokkal. Nem tudom már mik azok, bocsi, de pl benyúl a az ujjával, közben a hasadat nyomogatja. Lehet rákszűrést is csinál ha nem volt egy éve, jobb esetben kérdezget hogy dohányzol-e, volt-e vmi betegség a családban és elküld vérvételre. Majd az eredmény után írja fel.


Bár nekem rögtön felírta, szóval vannak felelőtlen orvosok is... :S

2013. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
először beszélgettek egy kicsit, kérdezni fog a ciklusodról és, hogy van-e valami panaszod, illetve miért mentél. Aztán levetkőzöl, és felfekszel az asztalra. Ha mondod neki, hogy még nem voltá ilyen vizsgálaton akkor valószínűleg mondani fogja mikor mit csinál. MEg fog vizsgálni a kezével biztosan, de tényleg nem fáj, csak nem izgulj rajta. Szerintem ha már ott vagy kérj egy rákszűrés vizsgálatot is, illetve, hogy nézze meg a melledben nincs-e csomó- Szerintem ez így korrekt, tényleg ne félj, nem lesz semmi fájdalmas.
2013. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami meg jo otlet, hosszu pulcsit vagy hosszu bluzt vigyel mert azt nem kell levenni es megis takar mig felfekszel az asztalra.
2013. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én csak bementem, mondtam hogy még nem voltam soha nőgyógyásznál, és fogamzásgátló tabletta kellene. Kérdezte van e panaszom, és hogy milyen árkategória kell.

Semmi vizsgálat, semmi egyéb kérdés.

Szóval nekem 5 perc volt az egész xD

2013. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!