Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tabletta véd a 7 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tabletta véd a 7 napos szünetben is? Nőgyógyászati oldalon olvastam, h kiegészítő védekezés javasolt, most akkor?

Figyelt kérdés

Hamvas Ferenc oldalán olvastam ezt, h kellene,+ mensi alatt tilos a szex.

Nekem az orvos ilyet nem mondott, mi az igaz?

L20



2013. jan. 24. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Véd a 7 napos szünetben is, mensi alatt pedig nem tilos, csak nem ajánlott. Nem túl guszta dolog és nagyobb a fertőzésveszély.
2013. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Elméletileg a gyógyszer úgy lett kitalálva,hogy 21 napig kell szedni,amikor is az ember szabadon szexel.Az a 7 napos szünet meg nem csak a gyógyszer szedésben jelent szünetet,hanem a szexben is,mivel akkorra várod a megvonásos vérzést!!!Nem értem,hogy miért nem lehet kibírni 7 napot szex nélkül,amikor 21 napon keresztül annyit kefélhetsz amennyit csak akarsz.Az a 7 nap szünet jót tesz a testednek is,nem értem,miért kell még menzesz alatt is szexelni,ami ráadásul még undorító is!!!!!!
2013. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés.

Ugyanis azt még egyetlen betegtájékoztatóban sem láttam leírva (pedig párat már elolvastam), hogy véd a 7 nap alatt. Ezt igazából nem szokták említeni.

De Hamvason kívül mindenki azt mondja, hogy véd a 7 napban.

Viszont menzesz alatt tény, hogy baromira nem kellene szexelni, mert egészségtelen.

2013. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, én azt olvastam a betegtájékoztatóban, hogy véd a szünet alatt is. :'D mindenkinek szíve joga eldönteni mikor szexel, valakinek egyáltalán nem undorító a szex azokon a napokon. Igen, így jól hangzik a 21 nap szex, de ha mondjuk nem vagytok együtt állandóan, akkor mi van? :D én is távkapcsolatban élek, eddig mondjuk még nem esett pont azokra a napokra a találkozó, de ki tudja mit hoz az élet... :D
2013. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaja ezaz :D mi s evagyunk együtt csak heti 2-3 napot, szóóóval:D
2013. jan. 27. 18:05
 6/6 anonim válasza:
nem feltétlen menstruáció alatt. mert pl: pénteken ráhagyod a bogyót és hétfőn jön meg akkor abban a 3napban nincs vérzésed de bogyót se szedsz...
2014. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!