Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha megyek vérvételre, mondanom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megyek vérvételre, mondanom kell, hogy szedek fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Ha nem,ki mutatja az eredményben, hogy szedem?
2013. jan. 24. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
nem kell, csak ha kérdik. mire veszik a vért?
2013. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát életem folyamán voltam pár vérvételen, de még soha nem kérdezték meg tőlem hogy szedek- e fogalmazásgátlót...

:D

2013. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
maga életben van, Berényi úr? :O
2013. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
általános vizsgálat.Egyébként csak azért,mert szerintem majd anya jönni akar velem és nem tudja,hogy szedek gyógyszert...
2013. jan. 24. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Elméletileg szólni kéne mivel egyes eredményeket befolyásolhat. Ez benne van a tájékoztatóban.

Am nem értem az ilyet. Szexelni már érett vagy, de félsz h megtudja édesanyád. Ez aztán az érett gondolkozás.

2013. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

18éves vagyok (nem olyan régóta menyasszonya egy csodálatos férfinek)

Mivel mi keresztények vagyunk (a szüleim nagyon komolyan veszik) nem lehetNE szexuális kapcsolatom egy férfival sem,csak házasság után(akkor is természetesen csak a férjemmel, bár ez manapság a fiataloknál nem olyan természetes sajnos). Vele feküdtem le először és úgy néz ki,hogy ő az egyetlen is,mert elég komolyra tervezzük a dolgokat.Tehát nem élhetek vele,nem feküdhetünk le,nem aludhatunk együtt és semmi ilyesmi, amit egy kereszténynek nem szabad.Sajnos azok közé tartozom,aki ezt nem bírja megállni,hogy a saját vőlegényével ne feküdjön le, ezért anyáék nem is tudnak róla.Valószínűleg ha tudnák,mehetnék is el itthonról.És most jöhet az,hogy milyen vallás ez,milyen szülők ezek, stb...sok mindennel én sem értek egyet,de ameddig itt lakom kötelező betartanom anyáék szabályait ezt elégszer hozzám vágták már(vagy legalábbis úgy tenni mint aki betartja)...

2013. jan. 24. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Értelek. Így már tiszta a helyzet. Ha elkísér édesanyád akkor mond neki hogy azt szeretnéd ha kint várna meg. Az orvosok, nővérek nem mondhatják el neki elméletileg, de azért én szólnék nekik h nehogy megtudja. Vagy előtte érdeklődj egy orvosnál (mondjuk aki felírta a gyógyszert) hogy mennyire fontos szólnod róla.
2013. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nos ott már nem tudok szólni,mert egy nagy pult van,ahol mindenkinek felveszik az adatait (a többi ember előtt) tehát ha anya jönni akar,hallani fogja.Akkor holnap megkérdezem a háziorvosomat hátha ő többet tud mondani.

köszönöm a választ!

2013. jan. 24. 21:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell mondani. Majd az orvosnak kell esetleg mondani, ha kérdezi. A laborosnak semmi köze hozzá.
2013. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!