Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm Jangee fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ádám944 kérdése:

A barátnőm Jangee fogamzás gátlót szedett már lassan egy éve, és trombózist diagnosztizáltak a lábában. Ezek után sajnos nem szedhet gyógyszert, ezért én szeretnék védekezni?

Figyelt kérdés
Halottam már férfi fogamzás gátló gyógyszerről de az interneten semmi érdekfeszítő dolgot nem találtam. Ilyenkor milyen orvoshoz kellene fordulnom, hogy segítséget kapjak?Én 18 éves vagyok a barátnőm pedig 17 éves. NEM NAGYON AJÁNLANÁM EZT A GYÓGYSZERT SENKINEK!Egyébként úgy halottam,hogy ezt a gyógyszert egyszer beszüntették de akkor miért van forgalomban?

#védekezés #Jangee #férfi fogamzásgátló gyógyszer
2013. jan. 27. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Óvszer?
2013. jan. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kártérítés iránti igényt kellene a gyártóval szemben érvényesítenie ha egyértelműen bizonyítható hogy e miatt valóban veszélyben volt.
2013. jan. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem szeretnék óvszert használni, meg a gatyámat is ráfizetném...
2013. jan. 27. 00:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Eggyértelműen bizonyított, hogy a gyógyszer miatt.Nem kérünk kártérítést. Attól sajnos nem fog minden olyan lenni mint 2 héttel ezelőtt..
2013. jan. 27. 00:18
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Kártérítés? Hát az köztudott, hogy a fogamzásgátló nagyon emeli a trombózis kockázatát, egyéb mellékhatásai is vannak. (mindnek) Ezért is tartom görénységnek, ha egy pasi erőlteti a csajt hogy szedjen.


Sajnálom a barátnődet és nagyon szép dolog, hogy te akarsz megoldást keresni a dologra. Sajnos kevés így gondolkozó srác van, ezért a pasi fogamzásgátlók fejlesztése igencsak gyerekcipőben jár. Hallottam készülő gyógyszerekről, de konkrét használható dologról nem.


Esetleg még barátnőd is kereshente a bogyón kívül más megoldást. Egyszerübb, több lehetöséget találtak ki női részre.

2013. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Halottam már a spirálról de azt elméletileg csak szülés után lehetséges.A gyűrűről meg azt,hogy nem igazán biztonságos.. nem tudom hogyan tovább..
2013. jan. 27. 01:03
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintemte kevered a hüvelygyűrűt a pesszáriummal. meert ahüvelgygyűrű ugyanúgy hormonokat tartalmaz csak kevesebbet mint a gyógyszer, viszont még hatékonyabban is véd mert mivel a hüvelyben van ez a 5cm átmérőjű gyűrű, ezért rögtön a hüvely falán szívódnak fel a hormonok és úgy jutnak a vérbe. te szerintem apesszáriumra gondoltál amit szlengben női guminak is neveznek. ez egy kis sapka, amit ugyanúgy a hüvelybe kell felhelyezni de ezt közösülés előtt és a dolog után azonnal le kell szedni. ha ez sem lenne szimpatikus ott van az óvszer, vagy esetleg pharmatex hüvelykúp de azt csak megszakítással kombinálva ajánlanám, mert önmagában a pharmatex nem a legbiztonságosabb, sőt, többen estek teherbe ezzel, mint sima megszakítással. én 1,5 évig "védekeztem" megszakítássalmár ha ez annak mondható, és semmi baj nem történt sosem. mondjuk valószínű hogy szerencsés vagyok vagy pedig később se tudok teherbe esni. az már a jövő zenéje, ki tudja
2013. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem azért vonták be mert valami káros anyag volt benne, hanem mert a yasmninellének is ugyan az a hatóanyaga volt és az egyik beperelte a másikat asszem...
2013. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!