Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye a teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye a teherbe esésnek ha a barátnőmmel megszakításos szeretkezést alkalmazunk, továbbá az előváladék előtt is kiveszem a péniszem, és mindezt a peteérés időszakán KÍVÜL tesszük?

Figyelt kérdés
Kérek minden kedves válasz adót, hogy ne becsméreljen, a közel jövőben szeretnék babát, de még nem most, a kérdés csupán azért érdekel, hogy tudjam. Továbbá kérem a válaszok előtt tartsátok szem előtt, az előváladékos részt is!
2009. szept. 2. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ezt az előváladékos dolgot nem nagyon értem, azt honnan tudod h mikor van? ha a többit nézzük, én is így estem teherbe
2009. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az előváladék előtt is megfeszül egy kicsit a pénisz, mint a magömlés előtt, csak jóval gyengébben de lehet érezni, sőt visszafogni is, ha ráfeszít az ember.
2009. szept. 2. 09:18
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
az esély kissebb így, DE ATTÓL MÉG MEGMARAD, EZ MÉG NEM VÉDEKEZÉS. Nagy az esély rá, hogy hirtelen és észrevétlenül következik be az előváladékozás. És tudjuk jól egyetlen fürge hímivarsaejt is elegendő a megtermékenyítéshez. Egyébként a szex is úgy az igazi, ha az elejétől a végéig eljuttok. Használj gumit, vagy szedjetek gyógyszert amíg nem akartok gyereket.
2009. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a válaszokat, további szép napot ;)
2009. szept. 2. 09:20
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
és mi van ha akkor kívánjátok egymást amikor peteérés van? akkor kiteszitek a STOP táblát?
2009. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, kiteszem a STOP táblát magamnak, mert szorult belém annyi nevelés, hogy ha nem muszáj ne vágjam teherbe a bnőm
2009. szept. 2. 09:24
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

nos, rendes embernek tűnsz, én csak annyit szeretnék kérdezni, h ez jó nektek? jó így szexelni, h te folyton az előváladékodat figyeled, kb 3at mozogsz benne, aztán már húzod is ki? csaj meg szétparázza magát h csak húzd ki időben? szex ez egyáltalán?

miért olyan nehéz választani egy védekezési módot a sok közül? úgy legalább élvezhetnétek az IGAZI szexet.

2009. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Teljesen megértem a kérdéseid. Azért nem védekezünk mert majd a közeljövőben szeretnénk gyereket, még igaz nem most, de az sem lenne baj ha most becsúszna egy baba :) Egész eddigi életemben védekeztem, csak most próbálgatom milyen védekezés nélkül, mert a kockázat valójában egy terv része ugyebár ha az ember gyereket akar :D
2009. szept. 2. 09:41
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Én nem becsmérelek le, miért is tenném!

A 80-as években eléggé megszokott "védekezési" mód volt ez. És ha " normálisan " van csinálva akkor ez elég hatásos módszer mondhat bárki bármit!

Ha esetleg tutra akarsz menni, akkor előtte, még masztizol is egyet és akkor nem lesz gond.

A hímivarsejtek az éréshez kell általában 24 óra.

2009. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ezt nem értem. Szóval attól mert van magömlésem még nem biztos hogy alkalmas gyermek nemzésre? Gondolok itt arra például, hogy egy nap 2 közösülés, és a 2. adag ondó már nem termékeny?
2009. szept. 2. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!