Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruacio utolso napjan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DR.senkiházi kérdése:

A menstruacio utolso napjan elszakadt a gumi ilyenkor kell bevenni esemeny utanit vagy csak peteresrkor?

Figyelt kérdés
Ma szeretkeztunk a parommal ma mult el a verzese es mikor tortent a dolog elszakadt az ovszer es elmentem benne de utanna meg elkezdett verezni es szerinte kijott.Ilyenkor nagyon veszelyes lehet vagy csak petereskor?tudom hogy jelentkezhet spontan peteeres de attol meg kell bevenni vagy lehet bevenni vagy menjunk a nogyogyaszhoz?

2013. jan. 31. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszert mindenképpen orvos írja fel, és ha nem akartok rizikózni, akkor vegyen be. Én pl. így estem teherbe!
2013. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi mas orszagban lakunk es nalunk nem kell recept csak anyi hogy felnott kell megvegye es azon mar tulvagyunk. Koszi a valaszt :)
2013. jan. 31. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem akarsz teherbe esni, vedd be! Biztos, ami biztos.
2013. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is inkább bevettem-szinte ugyanez a szitu volt..
2013. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!