Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elvetetem az elso gyerekeme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvetetem az elso gyerekemet menyi eselye van hogy nem lehet tobb? kerlek irjatok nagyon fontos lene

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Most fog kismillió abortusz ellenes 100%-ot írni.
2013. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kicsi az esélye, h nem lehet több, az orvosi műhiba lenne, nem hiszem, h mindennapos
2013. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100% hogy nem tudok neked százalékos esélyt mondani. Talán kérdezz meg egy nőgyógyászt... Szerintem többet tudhat mint mi mindannyian...
2013. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ismerek valakit akinek abortusza volt es nem lehetet tob gyereke
2013. febr. 2. 16:33
 5/17 anonim ***** válasza:
1! Ne írjon senki semmi abortuszellenes szöveget. Magánügy az miért került ebbe a helyzetbe. Ehhez senkinek semmi köze. Lehet, persze.
2013. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én meg olyanokat ismerek, akik szeretnének, és egészségesek, mégsem jön össze, szerintem ez 10.000:1, elnézve az abortuszok számát

hány éves vagy?

2013. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Unokatestvéremnek volt abortusza kb. 2 éve, most van egy kisfia, nagynénémnek több is volt és neki is van gyereke. Én is hallottam már arról, hogy nem lehetett valakinek gyereke mert abortusza volt. Mindenképpen egy nőgyógyászt kéne megkérdezni, ha ennyire fontos.
2013. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

4.

Én meg olyat akinek igen.

2013. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
23 eves vagyok
2013. febr. 2. 16:37
 10/17 anonim ***** válasza:
volt olyan a nőgyógyászaton ,hogy a nőnek 24 abortusza volt. és most terhes megint szóval ez egyén függő kinek hogy csinálták az abortuszt milyen ügyes volt az orvos
2013. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!