Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek más lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek más lehet?

Figyelt kérdés
Két hónapja a szerelmem és én szerettünk volna lefeküdni egymással. De aztán eszünkbe jutott, hogy mincs nálunk óvszer. Ezért kb 20 másodpercig volt bennem, inkább abbahagytuk, nehogy terhes legyek. Azt hiszem ez nem jött össze :S Mert 1-2 héttel ezután az eset után egy kevés barnás folyásom volt, és egy kis pecsételő vérzés. Nem igazán foglalkoztam vele, de aztán feltűnt, hogy majdnem minden reggel erős hányingerem van. Pár hetes késéssel megjött a menstruációm ugyan, de miután elmúlt elkezdett nőni a mellem, és megváltozott a mellbimbóm, sötétebb lett, és kis kiütés szerű pöttyök vannak rajta. Híztam is azóta, már 2-3 kilót, pedig elég vékony vagyok, és akármennyit ettem nem látszott rajtam :/ Aztán elmentem nőgyógyászhoz, és azt mondta h lehet korai terhesség. Ez kb 1 hónapja volt, de semmi konkrétat nem tudott mondani akkor. Viszont az az érdekes, hogy csináltam 4 tesztet is, mind negatív lett, de lehet h még nem mutatta ki. Most viszont már új melltartó kell, mindig feszül és fáj a mellem, nagyon sokat nőtt azóta. A múlt héten megjött, de nem úgy ahogyan szokott, hirtelen múlt el, és nagyon sok vérzés volt. Most ahogyan néztem magam a tükörben fürdésnél, mintha nőtt volna a méhem, valahogy jobban kidudorodik. Eléggé látszik, mivel tényleg vékony vagyok, és mndig lapos hasam volt. És nem zsír, mivel ha hozzáérek kicsit kemény. Állanóan fáradt vagyok, mindig csak aludnék, és reggelente fel sem tudok szinte kelni, mert olyan álmos vagyok. Rosszul vagyok az ételek szagától, és szinte mindig hányingerem van. Szerintetek tényleg terhes vagyok? Vagy ez lehet más is?

2013. febr. 3. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza a nőgyógyászhoz újra.
2013. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy igen
2013. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most megyek jövő héten...csak egy baj van.. 17 éves vagyok, most leszek 18 :/ anyukám tud róla, szerinte semmi bajom nincs.. :/ de szerintem én tényleg terhes vagyok
2013. febr. 3. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés? Veszel egy tesztet, elmész az orvoshoz és majd kiderül. Nem vagyunk látnokok, és UH szemünk sincs.

Azt meg nem érte, hogy lehet az, hogy csak 20 mp után jut eszetekbe, hogy nincs koton...

Igen gyors lehet a felfogásotok...

2013. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:
Ezek tényleg a terhesség tünetei :S ugyanakkor a nőgyógyász sem feltétlen tudja megállapítani a terhességet! Barátnőm 5 nőgyógyásznál volt, mire kiderült, hogy nem méhnyakrákja alakul ki, hanem babát vár. Szerintem kérj a nőgyógyásztól beutalót vérvizsgálatra, az mindent kimutat. Az ultrahang se biztos dolog pl. egy méhen kívüli terhességnél...
2013. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!