Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csinál a nőgyógyász ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál a nőgyógyász ha először mész hozzá?

Figyelt kérdés
Vért vesz vagy hasonlot??..még nem voltam és nagyon félek h mit csinál..vagy mien vizsgálatok vannak??? előre köszii

2013. febr. 4. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Benéz hozzád (If you know..)
2013. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megismerkedik a pinakobolddal.
2013. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megkérdez pár dolgot,, hüvelykenetet vesz, vizsgálat céljából ami abból áll hogy egy kis fülpiszkaszerűséggel felitat egy kis váladékot, ennyi
2013. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha szűz vagy..... ha nem bekukkant
2013. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem vesz vért. Amúgy még benyúl az ujjával (kesztyűben) és nyomkodja a hüvely falát - és vele ott a hasfaladat kívülről.
2013. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én most voltam elöször pénteken én azértmentem mert néhol nagyon pattanásos az arcom, h foggátlót irassak. Megvizsgált nemnagy cucc pedig nekem elhiheted mert kicsit gátlásos vagyok. Gondolj arra amikor vizsgál h kb leszar milyen vagy ott neki ez egy munka naponta 50 lát :-D nálam volt uh is mert elöször voltam a hasamon keresztül meg a hüvelybemetnél. Az picit kellemetlen. Mindenképpen menj elötte el pisilni!
2013. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. febr. 4. 16:48
 8/9 Titikeeea válasza:
0%
hát ha te azt tudnád..vért vesz a hüvely falából...pl így ellenőrzi hogy nincs e méhnyakrákod. levetkőztet teljesen..megnyomkodja a melled a mellrák eshetősége miatt.. plusz megnézni mennyire tágítható a vaginád és ha nem eléggé akkor kicsit felvágja.
2013. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Halihó. Holnap lesz egy hete, hogy túlestem az első nőgyógyászati vizsgálaton. Fogamzásgátlót írattam fel. Előtte elmentem vérvételre természetesen. Nem vészes, ne aggódj. Tőlem csak megkérdezte, hogy mikor volt az első menzesz, eddig hogyan védekeztünk és mivel én még szűz vagyok így ultrahanggal vizsgált meg. (le lehet szólni, de szeretnénk biztosra menni és nem bénázni a gumival) Felírta és kész. Nem kell parázni, nem fog megenni :)
2013. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!