Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A túlsúly kizáró ok fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúly kizáró ok fogamzásgátló felírásánál?

Figyelt kérdés

Évekig szedtem fogamzásgátlót,majd az orvosom azt mondta,hogy nem írja fel többet,mert a túlsúlyom miatt nagyobb a rizikó a trombózisra.

Abbahagytam a szedését a nyáron,de most újra szeretném szedni,mert megbolondulok. Rendszertelen és erős a menzeszem, pattanásos vagyok, a szex sem ugyanolyan így... Minden bajom van.

Megtagadhatja, hogy nem írja fel, ha én azt szeretném, hogy márpedig igenis írja fel?

Értem én, hogy kockázat, meg rendes tőle, hogy ilyen lelkiismeretes, de szedni szeretném...


2013. febr. 4. 17:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem fogyhatnál le?
2013. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Ivan Iljics ***** válasza:
100%
Hippokratész-i eskü alapján nem veszélyeztetheti az életed, ugyan úgy ahogy a titkaid sem adja ki.
2013. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
A kérdésre kérek választ, és nem "fogyjál le" kommenteket. Köszönöm
2013. febr. 4. 17:13
 4/29 mac.taylor válasza:

Adja csak oda max egy emberrel rosszabb lesz a statisztika...


A doki okkal nem akarja neked odaadni ha pedig akarod a pirulát akkor uccu neki a diétának

2013. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
De ez csak egy megoldási javaslat a problémádra, ha annyira fogamzásgátlót szeretnél szedni. Csak kíváncsi voltam, hogy ez miért van figyelmen kívül hagyva.... De hát akkor: nem, nem írja fel. Maximum egy felelőtlen orvos esetleg...
2013. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Bocs kérdező ez a szívemből jön: önző disznó!

A barátodra nem is gondolsz? Mi lesz vele? Ha te esetleg beledöglesz? Nem?

Én majdnem így vesztettem el a barátnőm.

2013. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nos,a teljes sztori az, hogy egy bizonyos hormonhiányom van,amire felírtak minden szart, dokiról dokira járva mindenki mást,de semmi sem használt. Ekkor írták fel a fogamzásgátlót. Éés éltem vele boldogan, mert megszűntek a hormonhiányból adódó súlyos problémák. Most ezek újra előjöttek, és főként emiatt szeretném újból, nem csak azért mert gyűlölöm a gumit.

Igen,tudom,hogy le kéne fogynom, de most ne ezen lovagoljunk :)

És de, gondolok a barátomra is, de azt hiszem 6 évnyi bogyószedés után már lett volna valami következmény ha hajlamos vagyok rá..

2013. febr. 4. 17:29
 8/29 anonim ***** válasza:
Igen jócskán lehet rajtad mert nekem is van pár kiló de attól még felírja. Szóval te nem duci vagy hanem kövér. Lehet h tényleg nem ártana lefogyni vagy ha ez annyira lehetetlen akkor meg lemondani a fog. gátlóról. Vagy meg akarsz pusztulni??? Tudod mi az a trombózis??? Hát ha ez kell neked akkor hajrá. Maradj kövér, tömd magadba a bogyót aztán legfeljebb egy hülyével kevesebb
2013. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Na, egy szóval sem mondtam, hogy duci vagyok :) Igen, kövér vagyok. És nem leb*szást kértem, csak egy szimpla kérdésre választ, hogy megtagadhatja-e?

A második válaszolónak köszönöm a segítséget.

2013. febr. 4. 17:34
 10/29 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!