Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6 éve szedek fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve szedek fogamzásgátlót, kapcsolatba voltam eddig, most szingli lettem, hagyjak szünetet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 10:31
1 2
 1/13 Lacika25 ***** válasza:
31%
ha sexelni akarsz ibi akkor szedd nyugodtan :P
2013. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nizsuka21 válasza:
41%
Szerintem amíg nincs kilátásba új pasi akkor ne szed amúgy is pár év pihinek köszönetet mond a szervezeted :)
2013. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És gondolod, hogy pár évig nem lesz senkije? :) Dönts el. De ha most szünetet tartasz, akkor az rendes szünet legyen, ne csak két hét. Tehát ha két hét múlva bepasiznál, akkor térj át másfajta védekezésre.
2013. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg úgy érzem,h nem akarok jódarabig akárévekig párkapcsolatot...Szóval nem 1-2 hétre hagynám abba.
2013. febr. 6. 10:48
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Én sosem hagytam abban,új pasi ugyis lesz címen.


És a szüneteltetés csak az orvosok egy része szerint jó,másik részük nem ajánlja,szóval...

2013. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Viszont ha tényleg nem lesz pasi, akkor anyagilag megérős :)
2013. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én abbahagynám. Teljesen fölösleges pénzt költeni rá. Ha lesz is mostanában új barátod, gondolom, nem az első héten fogtok összefeküdni, amikor még azt se tudjátok, ki a másik. Pár hónap után meg már simán el lehet megint kezdeni a tabletta szedését.
2013. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hagyd abba és gumizz. A tabi azoknak való, akik tartós kapcsolatban élnek, nem azoknak, akik ágyról ágyra járnak. Persze hacsak nem akarsz pár alkalom után egy kis HPV-t, vagy gombát.


Barátnőm esete: elkezdte még kapcsolatban szedni a tabit, aztán persze szakítottak. A tabit azóta is szedi, és persze a partnereivel gumiz már nem húz. Aztán most meg csodálkozik, hogy állandóan viszket neki és dől belőle a fehér, büdös lötty.

Innentől kezdve mindenki döntse el, mi a fontosabb: az, hogy jót keféljen gumi nélkül, vagy jót keféljen gumival és akkor legalább egészséges marad.

2013. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Szed tóváb kefélni ugyis fogsz . A gumi kijukadhat . meg szarügy ha az aktus uán jut eszetbe hogy aba hagytad. Most márbe ere a szrvezeted ba hagyod álhatsz át megint ami nem jó a mostani tabik már elégontosan kimértek igy nem megterhelőek.
2013. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
#9: te milyen nyelven próbáltad ezt írni amúgy?
2013. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!