Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatok a fogamzásgátlóv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a fogamzásgátlóval? Milyen mellékhatások jelentkeztek? Esetleg semmilyen? Megéri elkezdenem szedni, ha komoly kapcsolatom van? Csak egy a "gond", hogy félek a mellékhatásoktól. Meséljetek, saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félek a mellékhatásoktól, de ennek dacára elkezdtem szedni. Mindenkinél változó, hogy hogyan reagál a szervezete, úgyhogy más tapasztalataira igyekszem nem alapozni. Egyébként benne vannak a betegtájékoztatókban a lehetséges mellékhatások. Neten rá lehet keresni a legtöbb gyógyszer betegtájékoztatójára.
2009. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első két hónap borzasztó volt.A libidóm a béka segge alatt,sőt még terhességi tüneteket is produkált.Reggeli rosszullét stb.Utána szépen folyamatosan hozzászokott,de néha jött 1-2 hányinger roham,ha a bevétel után nem feküdtem le aludni.

Aztán váltottam nuvaringre.Azzal minden a legnagyobb rendben volt libidócsökkenés és hányinger nélkül.


De ez eléggé kivételes eset a legtöbb barátnőmnek semmi baja tőle.PErsze olyat is ismerek,aki lépten nyomon gombás fertőzéseket gyűjt be a tabi miatt.(dokija mondta,és semelyik fajta sem jó neki)

2009. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi... Olyan, mintha nem is lenne :) Nem híztam meg tőle, nincs rosszullét, se semmi.. Jó odlalai viszont jelentkeztek nálam: kevésbé voltam pattanásos, mára már teljesen elmúltak, az amúgy rendszertelen menstruációm percre pontosan mindig ugyanakkor jön meg. 17 éves korom óta szedem, mos 23 vagyok.
2009. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem semmi mellékhatása nemvolt, és mostsincs. 8 éve szedem, minden rendben.


ha komoly kapcsolatod van sztem mindenképp érdemes megpróbálni, ha pedig jelentkeznek a mellékhatások, nemmuszáj tovább szedni, visszamész a nőgyógyászhoz, és kérsz egy másikat. előbbutóbb megtalálják a hozzád illőt

2009. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatod van ez az egyik legjobb módszer! Én 5 évig szedtem, semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam, az első hónapban sem volt gond (nem pecsételtem). A mensim napra, órára pontosan jött meg mindig. 2 hete hagytam abba, mert babát szeretnénk.
2009. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én fél éve szedem, meliánét.

Első hónapban jelentkezett pecsételő vérzés, attól nagyon megijedtem, de szerencsére azóta nem volt vele baj.

Mellékhatások, hát... Nőtt a mellem, ami jó, persze, de ezzel együtt híztam is 3-4 kilót, és akit ismerek mindenki így járt. Nekem ez annyira nem probléma m kifejezetten vékony voltam előtte, de van akit nagyon zavar.

2009. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A 3-4 kg még elmegy...De van olyan, aki pl. 15-30 kg is felszed a tabitól?
2009. szept. 9. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ennyit fel lehet szedni a tablettától. Ha valaki ilyen sokat hízik, az azért van, mert összeeszik mindent. Vagy hormonproblémája van, de akkor meg a gyógyszert sem szedheti.
2009. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!