Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyszer (mármint egy dobozzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer (mármint egy dobozzal egy éjszaka alatt) lehet cigizni fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Jangeet szedek, rá van írva, hogy nem ajánlott mellette dohányozni. Eddig nem is tettem, de ma van a szülinapom és szeretném megünnepelni. Kicsit szeretnék alkoholizálni is, de mellé úgy is kell cigi. (amúgy máskor se nem iszom, se nem cigizek).

Mennyire kockázatos? Ha túl veszélyes, inkább nem megyek sehova:D


2013. febr. 9. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Este szoktad beszedni?
2013. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, inkább délután olyan 5 fele, bár tegnap 7kor vettem be véletlenül. (elaludtam:D)
2013. febr. 9. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát maximum kapsz egy trombózist és meghalsz.
2013. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kb. 4 óra cigizéstől??

Kivizsgáltak trombózisra, alapból úgy írtak fel gyógyszert. a családban pedig senki nem kapott trombózist, pedig van olyan, aki több évig szedett folyamatosan tablettát, utána leállt, 1 éven belül jött a baba szerencsére, és utána megint elkezdte szedni, és még mindig semmi baja:) pedig már jó pár éve szedi..

SZóval nem hinném, hogy nagy bajom lett volna tőle. Egyébként ezzel az erővel semmit nem lehetne csinálni, mert minden "veszélyes". De amúgy nem mentem, elmentem helyette sportolni.. ja, bár a te fejeddel elesek, kitörik a nyakam és meghalok úgyhogy az is veszélyes:D

nem azt kérdeztem, hogy mit kapok tőle, hanem mennyire kockázatos. Először menj be nyelvtan órára, drága:)

Ja, és csak hogy tisztában légy vele, a "nem ajánlott" és a "tilos" nem ugyanaz:) de kössz, hogy írtál:D

2013. febr. 11. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem érdekel mások véleménye, és ennyire okosnak tartod magad, minek tetted fel a kérdést?
2013. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!