Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párom spirált szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom spirált szeretne használni. És éderklődnék a menetéről, hogy mennyire fáj és minden többi információt erről. Fáj e? Mennyi idő? Mennyibe kerül? Mennyire hatásos? Korhoz van kötve?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor helyezi fel a nőgyógyász, ha már szült a párod. Egyébként nem ajánlják. Gondolom nem igazán fájdalmas, inkább kellemetlen.
2013. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem egy gyerek után sem rakták fel.Azt mondták majd a második után.
2013. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En meg NEM szultem, de ma kaptam spiralt. A modernebb, uj valtozatokat barkinek felteszik.

Hat, nem volt egy leany alom. Eleve feltem a fajdalomtol, de nagyon rossz volt. A menstruacio 4 napjan kaptam (de felteszik menstruacio nelkul is).

Eloszor a kacsaval kinyitjak a huvelyt, majd arra ker az orvos, hogy kohogj. Ekkor mintha becsavarna valamit. Bocs a koznyelvert, de be volt csukva a szemem, nem tudom maskepp leirni, csak ahogy ereztem.

Ez nagyon fajt, mint a menstruacios fajdalom, csak kb a tizszerese.

Aztan felhelyezett egy hosszu vekony kis csovet, lemerte a mehem belurol, hogy tudja meddig kell behelyezni a spiralt, majd beis helyezte, es kivett mindent, amit ki kellett. Nagyon-nagyon fajt, nem vagyok egy kiborulos fajta, de megkertem a novert, hogy fogja a kezem, mert nem birom tovabb. Utanna megneztek ultrahanggal, es minden rendben volt. Vereztem kicsit, meg remegtem, meg szedltem, de par perc alatt jobban lettem. Igaz, fel oraval a behelyezes elott ettem fajdalom csillapitot.

Most menstruacios gorcshoz hasonlo fajdalmat erzek, de ennek is el kell mulni par ora mlva, a verzes elmult.

En csak azokanak javasolnam, akik nem szedhetnek fogamzasgatlot (pl en sem hasznalhatok semmilyen hormont, egeszsegugyi okobol).

2013. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!