Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van a kiszőrösödé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van a kiszőrösödésre?

Figyelt kérdés
Fél évig szedtem egy fogamzásgátlót,de nem használt,kaptam másikat de attól félek,hogy a sok hormontól egyszer csak kiszőrösödök.Kell félnem ettől?Vagy esetleg majd évek múlva lesz ilyen?Tapasztalatok alapján mit mondotok?Volt olyan aki kiszőrösödött?És visszafordítható?(21 éves vagyok amúgy)

2013. febr. 9. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
milyen kiszőrösödésre gondolsz? alapból nő a szőr
2013. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok,hogy pl. az arcon jelentkezik sötétebb és sűrűbb szőr(mivel tudom,hogy vannak kis pihék vagy mik minden nőnek az arcán...csak,hogy súlyosbodik-e) vagy nyakon,háton stb.
2013. febr. 9. 17:50
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyen mellékhatás nem igazán jellemző. Millió egy mellékhatása lehet, de kiszőrösödés pont nem igazán...
2013. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatón rajta van a mostani bogyóén is meg az előzőnél is és kíváncsi voltam,hogy mennyire gyakori az iylen eset..
2013. febr. 9. 18:02
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha meg ennyire félsz a mellékhatásoktól, minek szedsz tablettát?

Használj óvszert, attól egészen biztosan nem fogsz se kiszőrösödni, se meghízni.

2013. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
HA ilyen egyszerű lenne a dolog akkor nem szedném de sajnos kell mert lassan 10 éve menstruálok és még mindig rendszertelen.
2013. febr. 9. 18:16
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem inkább a rendszertelen menstruáció okát kellene kivizsgálni és kezelni? Mert a tabletta nem oldja meg a problémát, csak elfedi a tüneteket.
2013. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van. Arra nem fogamzásgátlót kell szedni, hanem elmenni egy szakorvoshoz (endokrinológus, nem nőgyógyász!!!), és a probléma OKÁT kezeltetni.
2013. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A rednszertelen menzeszre is fogamzásgátlót írnak fel, mert az állítja be. Mivel hormon. Egyébként igen, sajnos lehet olyan mellékhatása, de azért nem jellemző, max egy picit. Pocakon, arcon. De gondolom, mielőtt felírta a nőgyógyász, végzett hormonvizsgálatot, vérvételt, stb, és az alapján állapította meg, hogy melyiket kell szedned, hogy beálljon a menzeszed.
2013. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"A rednszertelen menzeszre is fogamzásgátlót írnak fel, mert az állítja be"


De nem érted, hogy nem állítja be? Kikapcsolja. Baromira nem ugyanaz.

a abbahagyja, ugyanolyan szar lesz, mint előtte. Nem javít meg semmit, a tünetet fedi el.

2013. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!